Аудіокнига «У затінку сонця. Вибрані поезії та тексти пісень» Володимир Шинкарук

Аудіокниги «У затінку сонця. Вибрані поезії та тексти пісень» Володимир ШинкарукНазва: У затінку сонця. Вибрані поезії та тексти пісень
Автор: Володимир Шинкарук
Жанри: Сучасна українська література
Тривалість: 03:40:31
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «У затінку сонця. Вибрані поезії та тексти пісень» Володимир Шинкарук

Збірка вибраних творів Володимира Шинкарука «У затінку сонця» яскраво відображає усі грані багатого творчого обдарування відомого українського поета, автора і виконавця власних пісень, лауреата Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка, переможця Х Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова».

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «У затінку сонця. Вибрані поезії та тексти пісень» Володимир Шинкарук у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар