«Неслухняні дітки» Ганна Кравцова

«Неслухняні дітки» Ганна КравцоваНазва: Неслухняні дітки
Автор: Ганна Кравцова
Рік видання 2022
Жанри: Виховання дітей
ISBN: 9786177840274
Фрагмент
 
 

Про книгу «Неслухняні дітки» Ганна Кравцова

Книга присвячена повсякденному спілкуванню та взаєминам з маленькою (від народження до шести років) дитиною. До неї увійшли роздуми та поради батьків та фахівців та відповіді на деякі питання, із якими автор, як дитячий психолог, зустрічалася у своїй практиці.

Жива мова та невимушена манера спілкування робить книгу цікавою для широкого кола читачів, особливо батьків та родичів маленьких дітей.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Неслухняні дітки» Ганна Кравцова у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Неслухняні дітки» Ганна Кравцова

Ua-Book
Додати коментар