Лора Новлін «Якби він був зі мною»

«Якби він був зі мною» Лора НовлінНазва: Якби він був зі мною
Автор: Лора Новлін
Рік видання 2023
Жанри: Любовні романи, Зарубіжні любовні романи
ISBN: 9786178280970
Фрагмент

Анотація до книги Лора Новлін «Якби він був зі мною»

Історії про юнацьке кохання завжди привертають увагу читачів різного віку. Адже всі ми свого часу теж закохувалися, страждали, шукали вихід із різних ситуацій, переживали. Адже перше кохання залишається з нами на все життя – або у вигляді приємного спогаду, або як продовження цих відносин, які переростають у щось більше. У будь-якому разі мало хто не пам’ятає ту людину, до якої несподівано виникли почуття.

Книга «Якби він був зі мною» Лори Новлін саме і розповість історію про два закохані серця, які ще не зовсім розуміють, що їм робити з усіма цими почуттями. Твір був написаний у 2013 році і він увійшов у світі літератури досить тихо, а тому популярно прийшов трохи згодом. Але навіть через стільки років ця праця розбурхує серця не тільки юної аудиторії, а й дорослі люблять його читати, поринаючи у власні спогади.

Отже, про що книга «Якби він був зі мною»? У житті часто буває, коли дві дитини товаришують все дитинство і не уявляють свого життя одна без одної. Але з часом і дорослішаючи у них змінюються погляди, уподобання. Особливо це стосується дітей різної статі. Так сталося й у житті головних героїв.

Отем і Фінн були найкращими друзями в дитинстві. Вони були не розлий вода – завжди проводили разом час, будували грандіозні плани на майбутнє. Але одного разу вони не просто перестали спілкуватися, а почали уникати один одного. З якої причини? Про це ви й дізнаєтесь, коли будете читати онлайн книгу Лори Новлін «Якби він був зі мною». Автор уміло описує почуття та переживання героїв, а також їх дорослішання – у причинах їхньої поведінки буде нескладно розібратися, особливо якщо ви самі пережили щось подібне.

Отем вже має хлопця, а також має свою компанію. Вона товаришує з тими, кого уникають – їх називають «відщепенцями», тобто тими, хто не вписується у звичні рамки найпопулярніших школярів.

У цій же школі навчається і Фінн. Тільки він з іншого боку барикад. Він – найпопулярніший хлопець, тому його оточують такі ж учні, як і він сам. Вискочка чи просто доброзичлива та відкрита людина? У цьому також потрібно розібратися. Адже, напевно, дівчина не просто так уникає свого кращого друга. Чи, може, вона просто не дотягує до його рівня?

Проте герої все одно перетинаються у школі, і щоразу Отем відчуває щось у душі. Дівчина розмірковує над тим, що, можливо, все могло б скластися інакше – вони могли продовжувати дружити або навіть у них могли б скластися міцні відносини. Але про що в такі моменти думає Фінн? Чи залишилися в нього почуття до Отем чи він захоплений своїм новим популярним життям і таких простушок просто не помічає?

Цей роман досліджує всю палітру почуттів та емоцій, які й відчувають головні герої у компанії один одного. Автор демонструє те, що не можна зраджувати собі, потрібно прислухатися до власних відчуттів та бути відкритим новим подіям та почуттям. Книга неймовірно цікава та добра, а тому її варто прочитати всім, хто любить історії про шкільне кохання та складні перипетії між персонажами, які тільки пізнають цей світ.

На нашому сайті можна скачати (завантажити) книгу Лори Новлін «Якби він був зі мною» безкоштовно у форматах mobi, docx, pdf (пдф), fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф) на телефон, Андроїд, Айфон, iPad без реєстрації та SMS (смс). Приємного читання!


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Якби він був зі мною» Лора Новлін у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Якби він був зі мною» Лора Новлін

Ua-Book
Додати коментар

 1. Леся

  Чарівна і рушійна історія кохання, яка залишає за собою велике враження. Автор вдало поєднує емоції та інтригу, залишаючи читача на межі своїх почуттів. Якби він був зі мною читати онлайн неймовірно легко та приємно.

  Відповіcти
 2. Марина

  Рекомендую до прочитання роман Якби він був зі мною!

  Відповіcти
 3. Галина

  Якби було можливо, я б прочитав книгу якби він був зі мною Лора Новлін знову й знову! Вона залишила у мені незабутні враження.

  Відповіcти
 4. Іванна

  Раджу всім якби він був зі мною скачати безкоштовно

  Відповіcти
 5. Оля

  Легко читається українською

  Відповіcти