«Плетений колосок» Енн Тайлер

«Плетений колосок» Енн ТайлерНазва: Плетений колосок
Автор: Енн Тайлер
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786170981523
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Плетений колосок» Енн Тайлер

В книзі “Плетений колосок” Енн Тайлер вас чекає непересічна історія родини Ґарреттів, що розкривається через кілька поколінь. Ви зануритеся в звичайне життя цієї родини з Балтимору, спостерігаючи за ними протягом десятиліть — від 50-х років минулого століття до наших днів.

Скільки сімей пережили подібні моменти? Ця книга — про мрії, що могли не збутися, про тепло сімейних взаємин, про те, як змінюється життя, але лишаються ті самі коріння. Це яскравий килим із різнокольорових ниток, що вишивають історію роду, плетуть його кожен день.

А що саме трапиться з головними героями, ви дізнаєтеся тільки скачавши цей роман, де кожен фрагмент історії ніби заплітається в складний, але водночас прекрасний колосок життя, що сповнений мудрості та любові.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Плетений колосок» Енн Тайлер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Плетений колосок» Енн Тайлер

Ua-Book
Додати коментар