«Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон

«Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта РіксонНазва: Там, де ми зустрілися вперше
Автор: Шарлотта Ріксон
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786171501898
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон

В книзі “Там, де ми зустрілися вперше” Шарлотти Ріксон ви знайдете неймовірну історію про те, як минуле може переплести свої нитки з майбутнім, перетворюючи життя героїв. Зустріч Клари та Бенджаміна на університетських лавах стала початком незабутнього кохання. Але одна прикра подія розлучила їх, кожен рушивши своїм шляхом.

Через двадцять років, коли Клара має вже все – успішну кар’єру та чудового чоловіка, спогади про минуле все ще не відпускають її. Та трагічний теракт у рідному містечку викликає у неї рішучість відшукати Бенджаміна та переконатися, що з ним все добре.

А що саме трапиться з Кларою та Бенджаміном, чи зможе подія в минулому змінити їхнє майбутнє, ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий роман. Шарлотта Ріксон вміло розкриває переплетення долі та почуттів, захоплюючи читача кожним обертом сюжету.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Там, де ми зустрілися вперше» Шарлотта Ріксон

Ua-Book
Додати коментар