«Любов та потойбіччя. Збірка готичної прози» Проспер Меріме, Ґустав Майрінк, Теофіль Готьє, Іоган Музеус, Огюст де Вільє де Ліль-Адан, Ґуставо-Адольфо Беккер, Едгар Аллан По, Г'ю Волпол, Едіт Несбіт, Девід Герберт Лоуренс, Ірвінг Вашингтон, Ред'ярд Кіплінґ, Олексій Щербак Жахи
«Любов та потойбіччя. Збірка готичної прози» Проспер Меріме, Ґустав Майрінк, Теофіль Готьє, Іоган Музеус, Огюст де Вільє де Ліль-Адан, Ґуставо-Адольфо Беккер, Едгар Аллан По, Г’ю Волпол, Едіт Несбіт, Девід Герберт Лоуренс, Ірвінг Вашингтон, Ред’ярд Кіплінґ, Олексій Щербак
013
Ua-Book
«Таємна угода» Сюзан Волтер Психологічний триллер
«Таємна угода» Сюзан Волтер
024
Ua-Book
«Темний дворецький. Том 2» Яна Тобосо Психологічний триллер
«Темний дворецький. Том 2» Яна Тобосо
022
Ua-Book
«Секрет служниці. Книга 2» Фріда Мак-Фадден Психологічний триллер
«Секрет служниці. Книга 2» Фріда Мак-Фадден
020
Ua-Book
«Помста мільярдеру» Макс Дикий Детективи
«Помста мільярдеру» Макс Дикий
076
Ua-Book
«Усі в моїй родині — вбивці» Бенджамін Стівенсон Сучасна проза
«Усі в моїй родині — вбивці» Бенджамін Стівенсон
037
Ua-Book
«Нещаслива родина» Шарі Лапена Зарубіжні детективи
«Нещаслива родина» Шарі Лапена
053
Ua-Book
«Пасажир №23» Себастьян Фітцек Психологічний триллер
«Пасажир №23» Себастьян Фітцек
040
Ua-Book
«Терапія» Себастьян Фітцек Детективи
«Терапія» Себастьян Фітцек
038
Ua-Book
«Мертві води» Тарас Мельник Трилери
«Мертві води» Тарас Мельник
018
Ua-Book

Перестрілки, бойові мистецтва та каскадерські трюки, інтриги – все це бойовики. Дуже часто герою доводиться справлятися із найжахливішим злом. Це може бути тероризм, викрадення, втеча із в’язниці, навіть корупція. Це той самий “добро з кулаками”, коли з насильством може впоратися тільки насильство, і сюжет книг бойовиків сповнений приголомшливих картин боротьби. І хоча позитивні герої завжди перемагають, їм доведеться добре постаратися, щоб справедливість перемогла.

Бойовики — це історій про бойові операції, які захоплюють кримінальні драми з несподіваними поворотами сюжету, розповіді про подвиги та зради. Книги жанру бойовик оповідають про події на тлі складних соціальних і політичних конфліктів, на які така багата будь-яка епоха. Діючими особами, як правило, є представники сильної тілом і духом половини людства, які вступають у протистояння зі злом та несправедливістю.

Військові та кримінальні бойовики українською мовою розкажуть читачеві, чому добре корисно бути з кулаками. Головні герої – завжди мужні та суворі, а їхні антагоністи – чисте зло у всіх його проявах. У боротьбі за справедливість героїв чекають бійки, перестрілки, полювання та справжня війна. Персонажам бойовика доведеться зустрітися з десятками та сотнями серйозних конфліктів, суворими випробуваннями віри у свою правду, але попереду обов’язково чекає щасливий кінець.

На нашому літературному сайті UA-Book можна знайти, читати онлайн бойовики українською мовою та скачати безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub на телефон, андроїд, айфон без реєстрації.