«Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейґер Сучасна проза
«Востаннє, коли я збрехала» Райлі Сейґер
058
Ua-Book
«Сходження Ганнібала» Томас Гарріс Психологічний триллер
«Сходження Ганнібала» Томас Гарріс
04
Ua-Book
«Аутсайдер» Стівен Кінг Сучасна проза
«Аутсайдер» Стівен Кінг
021
Ua-Book
«Королева Півдня» Артуро Перес-Реверте Кримінальні бойовики
«Королева Півдня» Артуро Перес-Реверте
08
Ua-Book
«По сліду Джека-Різника. Книга 1» Керрі Маніскалко Трилери
«По сліду Джека-Різника. Книга 1» Керрі Маніскалко
020
Ua-Book
«Шазілір. Заборонений день» Олена Гриб Детективи
«Шазілір. Заборонений день» Олена Гриб
020
Ua-Book
«Ідеальна дитина» Люсінда Беррі Психологічний триллер
«Ідеальна дитина» Люсінда Беррі
038
Ua-Book
«Померти знову. Книга 11» Тесс Ґеррітсен Жахи
«Померти знову. Книга 11» Тесс Ґеррітсен
0126
Ua-Book
«Одна з дівчат» Люсі Кларк Психологічний триллер
«Одна з дівчат» Люсі Кларк
065
Ua-Book
«Не гальмуючи. В полюванні на тебе» Єва Райн Детективи
«Не гальмуючи. В полюванні на тебе» Єва Райн
017
Ua-Book

Перестрілки, бойові мистецтва та каскадерські трюки, інтриги – все це бойовики. Дуже часто герою доводиться справлятися із найжахливішим злом. Це може бути тероризм, викрадення, втеча із в’язниці, навіть корупція. Це той самий “добро з кулаками”, коли з насильством може впоратися тільки насильство, і сюжет книг бойовиків сповнений приголомшливих картин боротьби. І хоча позитивні герої завжди перемагають, їм доведеться добре постаратися, щоб справедливість перемогла.

Бойовики — це історій про бойові операції, які захоплюють кримінальні драми з несподіваними поворотами сюжету, розповіді про подвиги та зради. Книги жанру бойовик оповідають про події на тлі складних соціальних і політичних конфліктів, на які така багата будь-яка епоха. Діючими особами, як правило, є представники сильної тілом і духом половини людства, які вступають у протистояння зі злом та несправедливістю.

Військові та кримінальні бойовики українською мовою розкажуть читачеві, чому добре корисно бути з кулаками. Головні герої – завжди мужні та суворі, а їхні антагоністи – чисте зло у всіх його проявах. У боротьбі за справедливість героїв чекають бійки, перестрілки, полювання та справжня війна. Персонажам бойовика доведеться зустрітися з десятками та сотнями серйозних конфліктів, суворими випробуваннями віри у свою правду, але попереду обов’язково чекає щасливий кінець.

На нашому літературному сайті UA-Book можна знайти, читати онлайн бойовики українською мовою та скачати безкоштовно у форматах fb2, rtf, txt, epub на телефон, андроїд, айфон без реєстрації.