«Всього одна ніч, щоб отримати щастя...» Крістіна Жиглата Короткі любовні романи
«Всього одна ніч, щоб отримати щастя…» Крістіна Жиглата
01
Ua-Book
«Жагучі бажання» Ксана Рейлі Короткі любовні романи
«Жагучі бажання» Ксана Рейлі
01
Ua-Book
«Тато за викликом» Єва Райн Короткі любовні романи
«Тато за викликом» Єва Райн
04
Ua-Book
«Йому потрібна помічниця» Ольга Манілова Короткі любовні романи
«Йому потрібна помічниця» Ольга Манілова
04
Ua-Book
«Нескорена імператриця» Аманді Хоуп Любовно-фантастичні романи
«Нескорена імператриця» Аманді Хоуп
03
Ua-Book
«Відкритий шлюб» Ольга Джокер Короткі любовні романи
«Відкритий шлюб» Ольга Джокер
03
Ua-Book
«Його інша» Елла Савицька Короткі любовні романи
«Його інша» Елла Савицька
03
Ua-Book
«Тепер твоя. Книга друга» Єва Басіста Короткі любовні романи
«Тепер твоя. Книга друга» Єва Басіста
03
Ua-Book
«Час кохати» Ерін Кас Короткі любовні романи
«Час кохати» Ерін Кас
03
Ua-Book
«Твоя не на одну ніч» Адалін Черно Короткі любовні романи
«Твоя не на одну ніч» Адалін Черно
03
Ua-Book

Любовні романи… Одного згадування цього жанру цілком достатньо, щоб у шанувальників літератури про кохання промайнули перед очима десятки сюжетних ліній та сотні імен головних героїв. Наш розділ любовних романів абсолютно відповідає своїй назві.

Серед усіх літературних жанрів завжди був один, який переважно призначався для жіночої аудиторії, а семе книги про кохання. Любовні романи українською мовою як класиків, так і сучасних авторів ви можете знайти на нашому літературному сайті. Романи про кохання українською завжди відрізнявся тим, що міг захопити з перших сторінок книги. Багато жінок не можуть відірватися від більшості книг до завершення читання – так майстерно автори творів володіють красою слова та розповіді, що читачки ніби самі переживають усі події, описані в книзі. Втім, цей жанр нерідко віддають перевагу і чоловікам.

Жанр любовних романів упродовж багатьох століть продовжує залишатися затребуваним та популярним. І це не дивно, адже головне в ньому – найпрекрасніше почуття землі. Цей жанр досить різноманітний – поряд із короткими романами поширені історичні, детективні та навіть фантастичні любовні книги. Але скрізь проголошується ідея всепереможного та щирого почуття, яке стає рідкістю у сучасному світі. Найбільш відомими авторами на сьогоднішній день є Стефані Майєр, Джоджо Мойес, Сесілія Ахерн та Е.Л. Джеймс. З творами цих та багатьох інших авторів жіночих любовних романів можна ознайомитись на сайті UA-Book, де ви також можете читати онлайн любовні романи українською мовою та скачати безкоштовно без реєстрації та смс у форматах fb2, rtf, txt, epub, pdf.