Аудіокнига «Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн Аудіокниги
Аудіокнига «Хлопчик у смугастій піжамі» Джон Бойн
0280
Ua-Book
Аудіокнига «Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло» Марк Волінн Аудіокниги
Аудіокнига «Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло» Марк Волінн
0303
Ua-Book
Аудіокнига «Дар. 14 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер Аудіокниги
Аудіокнига «Дар. 14 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер
0152
Ua-Book
Аудіокнига «Дівчина з ведмедиком» Віктор Домонтович Аудіокниги
Аудіокнига «Дівчина з ведмедиком» Віктор Домонтович
0211
Ua-Book
Аудіокнига «Мойсей» Іван Франко Аудіокниги
Аудіокнига «Мойсей» Іван Франко
0156
Ua-Book
Аудіокнига «Мудрість жінки» Луїза Хей Аудіокниги
Аудіокнига «Мудрість жінки» Луїза Хей
0253
Ua-Book
Аудіокнига «Філософія впевненості в собі» Шарль Пепен Аудіокниги
Аудіокнига «Філософія впевненості в собі» Шарль Пепен
0170
Ua-Book
Аудіокнига «Дівчина у потягу» Пола Гоукінз Аудіокниги
Аудіокнига «Дівчина у потягу» Пола Гоукінз
0209
Ua-Book
Аудіокнига «Три товариші» Еріх Марія Ремарк Аудіокниги
Аудіокнига «Три товариші» Еріх Марія Ремарк
0161
Ua-Book
Аудіокнига «Найбагатша людина Вавилону» Джордж Клейсон Аудіокниги
Аудіокнига «Найбагатша людина Вавилону» Джордж Клейсон
0104
Ua-Book

Шановні поціновувачі аудіокниг, нам вдалося зібрати на нашому сайті найновіші та найпопулярніші твори сучасної та класичної літератури українською мовою. На нашому сайті ВИ можна слухати аудіокниги онлайн або завантажити іх безкоштовно. У нашому швидкому та стрімкому житті мало часу для читання, на допомогу приходять аудіокниги. У будь який момент можна увімкнути аудіокнигу будь то любовне фентезі чи наукова література та слухати онлайн свої улюблені книги будь де, та будь коли. Багатьом припаде до душі фантастика у жанрі ЛітРПГ чи Попаданці, а хтось любить захоплюючі детективи та гостросюжетні бойовики. Зрозуміло не оминули і зарубіжних письменників: Стівен Кінг, Джордж Мартін, Азімов, Аллен Карр, Сапковський з його Відьмаком і карбованою монетою, всіх не перерахувати. Також не оминули і маленьких слухачів, зібрали великі колекції казок, які будуть приємні не лише дітям, а й дорослим.

Чому люди все більше надають перевагу аудіокнигам онлайн?

У аудіокниг є безліч переваг, перед паперовими побратимами:

– Вони набагато універсальні у використанні, на відміну від паперових носіїв.

– Якісно записані аудіокниги створюють у голові яскраві образи.

– Багато файлів представлені у високій якості, тому під час знайомства з новим популярним твором, людина отримує справжню аудіальну насолоду.

– Не потрібно напружувати очі під час читання з екрану чи паперу, адже сприйняття інформації відбувається через вушні канали.

– Слухати онлайн книги можна як за допомогою комп’ютера, так і телефону, що підтримує як Android, так і IOS (Apple). Слід перейти на сайт, вибрати твір і почати приємне заняття.

– Цікаві аудіокниги заспокоюють та здорово відволікають від проблем. Людина повністю «занурюється» у створений автором світ і розвантажує свої думки.

– Різноманітність аудіокниг онлайн українською мовою вражає, адже для прослуховування доступні як українські твори, так і іноземні.

Колекція онлайн аудіокниг у твоїй кишені! Чим так добре прослуховування електронних онлайн книг, що на це масово переходять навіть затяті книголюби, які стверджують, що ніколи не проміняють читання на прослуховування? Все просто: Інтернет займає все більше місця у нашому житті, онлайн бібліотеки популярні завдяки своїй мобільності, загальнодоступності та простоті використання. Всі налаштування прості та зрозумілі, слухати книги можна в будь-якому, зручному для Вас, місці, де є Інтернет.

Найбільш вагомим аргументом аудіокниг українською є те, що в процесі прослуховування Ви можете займатися будь-якими справами. Заняття спортом, приготування улюблених страв, поїздки – усім цим Ви можете займатися, не зупиняючи прослуховування аудіокниги. Аудіоверсія літературного твору дасть можливість насолоджуватися ним навіть із заплющеними очима, зручно вмостившись у ліжку, перед сном.

По дорозі на роботу або навчання можна слухати фантастику, навчальний бізнес курс, детектив … Вчені довели, що книга буде значно корисніше, ніж, слухати музику або порожню балаканину випадкових людей в транспорті.
Безкоштовна бібліотека аудіокниг UA-Book дозволяє поєднувати отримання нових знань, вражень та емоцій, які дає читання, з найактивнішим способом життя. А це дуже актуально у наші дні. Слухайте книги онлайн на UA-Book та отримуйте задоволення від заняття улюбленими справами.

Аудіокниги слухати онлайн та скачати(завантажити) безкоштовно без реєстрації повністю. На нашому сайті ви знайдете книжкові новинки, бестселери: любовні романи, детективи, фентезі, пригоди, класику, вітчизняні книги та інші жанри. Відгуки, обговорення та думки людей про популярні твори – все це в електронній бібліотеці UA-Book.com.