«Продана наречена» Еліс Кларк Аудіокниги
«Продана наречена» Еліс Кларк
01
Ua-Book
Рей Бредбері «Усмішка» аналіз, паспорт твору Аудіокниги
Рей Бредбері «Усмішка» аналіз, паспорт твору
05
Ua-Book
«Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення» аудіокнига Брюс Д. Перрі, Опра Вінфрі Аудіокниги
«Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення» аудіокнига Брюс Д. Перрі, Опра Вінфрі
074
Ua-Book
«Коли ще звірі говорили» аудіокнига Іван Франко Аудіокниги
«Коли ще звірі говорили» аудіокнига Іван Франко
021
Ua-Book
«Пурпурові вітрила» аудіокнига Олександр Грін Аудіокниги
«Пурпурові вітрила» аудіокнига Олександр Грін
016
Ua-Book
«Необхідні речі» аудіокнига Стівен Кінг Аудіокниги
«Необхідні речі» аудіокнига Стівен Кінг
016
Ua-Book
«Дисципліна – це свобода» аудіокнига Джоко Віллінк Аудіокниги
«Дисципліна – це свобода» аудіокнига Джоко Віллінк
027
Ua-Book
«Хижа» Вільям Пол Янг Аудіокниги
«Хижа» Вільям Пол Янг
0132
Ua-Book
Аудіокниги «Мауглі» Редьярд Кіплінг Аудіокниги
Аудіокниги «Мауглі» Редьярд Кіплінг
0289
Ua-Book
Аудіокниги «Айвенго» Вальтер Скотт Аудіокниги
Аудіокниги «Айвенго» Вальтер Скотт
0475
Ua-Book

Шановні поціновувачі аудіокниг, нам вдалося зібрати на нашому сайті найновіші та найпопулярніші твори сучасної та класичної літератури українською мовою. На нашому сайті ВИ можна слухати аудіокниги онлайн або завантажити іх безкоштовно. У нашому швидкому та стрімкому житті мало часу для читання, на допомогу приходять аудіокниги. У будь який момент можна увімкнути аудіокнигу будь то любовне фентезі чи наукова література та слухати онлайн свої улюблені книги будь де, та будь коли. Багатьом припаде до душі фантастика у жанрі ЛітРПГ чи Попаданці, а хтось любить захоплюючі детективи та гостросюжетні бойовики. Зрозуміло не оминули і зарубіжних письменників: Стівен Кінг, Джордж Мартін, Азімов, Аллен Карр, Сапковський з його Відьмаком і карбованою монетою, всіх не перерахувати. Також не оминули і маленьких слухачів, зібрали великі колекції казок, які будуть приємні не лише дітям, а й дорослим.

Чому люди все більше надають перевагу аудіокнигам онлайн?

У аудіокниг є безліч переваг, перед паперовими побратимами:

– Вони набагато універсальні у використанні, на відміну від паперових носіїв.

– Якісно записані аудіокниги створюють у голові яскраві образи.

– Багато файлів представлені у високій якості, тому під час знайомства з новим популярним твором, людина отримує справжню аудіальну насолоду.

– Не потрібно напружувати очі під час читання з екрану чи паперу, адже сприйняття інформації відбувається через вушні канали.

– Слухати онлайн книги можна як за допомогою комп’ютера, так і телефону, що підтримує як Android, так і IOS (Apple). Слід перейти на сайт, вибрати твір і почати приємне заняття.

– Цікаві аудіокниги заспокоюють та здорово відволікають від проблем. Людина повністю «занурюється» у створений автором світ і розвантажує свої думки.

– Різноманітність аудіокниг онлайн українською мовою вражає, адже для прослуховування доступні як українські твори, так і іноземні.

Колекція онлайн аудіокниг у твоїй кишені! Чим так добре прослуховування електронних онлайн книг, що на це масово переходять навіть затяті книголюби, які стверджують, що ніколи не проміняють читання на прослуховування? Все просто: Інтернет займає все більше місця у нашому житті, онлайн бібліотеки популярні завдяки своїй мобільності, загальнодоступності та простоті використання. Всі налаштування прості та зрозумілі, слухати книги можна в будь-якому, зручному для Вас, місці, де є Інтернет.

Найбільш вагомим аргументом аудіокниг українською є те, що в процесі прослуховування Ви можете займатися будь-якими справами. Заняття спортом, приготування улюблених страв, поїздки – усім цим Ви можете займатися, не зупиняючи прослуховування аудіокниги. Аудіоверсія літературного твору дасть можливість насолоджуватися ним навіть із заплющеними очима, зручно вмостившись у ліжку, перед сном.

По дорозі на роботу або навчання можна слухати фантастику, навчальний бізнес курс, детектив … Вчені довели, що книга буде значно корисніше, ніж, слухати музику або порожню балаканину випадкових людей в транспорті.
Безкоштовна бібліотека аудіокниг UA-Book дозволяє поєднувати отримання нових знань, вражень та емоцій, які дає читання, з найактивнішим способом життя. А це дуже актуально у наші дні. Слухайте книги онлайн на UA-Book та отримуйте задоволення від заняття улюбленими справами.

Аудіокниги слухати онлайн та скачати(завантажити) безкоштовно без реєстрації повністю. На нашому сайті ви знайдете книжкові новинки, бестселери: любовні романи, детективи, фентезі, пригоди, класику, вітчизняні книги та інші жанри. Відгуки, обговорення та думки людей про популярні твори – все це в електронній бібліотеці UA-Book.com.