«Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс Ленг Казки
«Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс Ленг
037
Ua-Book
«Морський пес» Астрід Шекелс Казки
«Морський пес» Астрід Шекелс
021
Ua-Book
«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі Книги для підлітків
«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі
029
Ua-Book
«Коли завмирає серце Том 5» Еліс Осеман Книги для підлітків
«Коли завмирає серце Том 5» Еліс Осеман
0151
Ua-Book
«Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди» Катя Брандіс, Клаудія Карлс Дитяча фантастика
«Діти лісу. Книга 5. Ворожі сліди» Катя Брандіс, Клаудія Карлс
039
Ua-Book
«Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей» Фрауке Шойнеманн Дитячі детективи
«Пригоди кота-детектива. Книга 6. Ліцензія на виловлення мишей» Фрауке Шойнеманн
041
Ua-Book
«Срібна стріла» Лев Ґроссман Книги для підлітків
«Срібна стріла» Лев Ґроссман
069
Ua-Book
«Гессі» Наталія Матолінець Книги для підлітків
«Гессі» Наталія Матолінець
046
Ua-Book
"Вітаємо в Аддамсвіллі" Франческа Заппія Книги для підлітків
“Вітаємо в Аддамсвіллі” Франческа Заппія
052
Ua-Book
«Викрадені з Місяцесяйва» Крістелль Дабос Фентезі
«Викрадені з Місяцесяйва» Крістелль Дабос
046
Ua-Book

Вибір книг для дитини – це завжди дуже важливий та відповідальний вчинок. На жаль, далеко не вся сучасна дитяча література однаково корисна для розвитку малюка. Пам’ятаючи про це, ми розмістили у розділі дитячі книги лише ту літературу, яка несе у життя маленької людини виключно позитивні зміни.

Книжки для дітей українською мовою – основа дорослішання, соціальної адаптації та гармонійного розвитку кожної дитини. Добрі та мудрі оповідання, які знайомлять дитину з навколишнім світом, тепер доступні для читання у будь-якому місці. Все що потрібно для цікавого та продуктивного проведення часу дитини – скачати дитячі книги.

Дитяча література у звичному для всіх форматі – об’ємні видання, де великий текст супроводжується яскравою ілюстрацією, яка відповідає тематиці оповідання. Зрозуміло, що для щеплення дитині любові до читання однієї книги недостатньо. Таких потрібні десятки, що ускладнює зберігання друкованих видань, та й їхню покупку.

Тому електронна бібліотека UA-Book підготувала найкращі дитячі книги українською мовою, які кожен з батьків зможе отримати абсолютно безкоштовно. При цьому для зберігання видань не потрібно окремих шаф або полиць. Усі казки, повісті, повчальні оповідання пропонуються в електронному форматі

Дитячі книги відкривають світ чудес, казок та подорожей. Кожен із нас розпочинав свій шлях у безкрайньому океані світової літератури з дитячих творів. Саме в дитинстві нам прищеплюється любов до читання та повага до книги. Казки Пушкіна та братів Грімм, байки Крилова, пригодницькі романи Даніеля Дефо та Джонатана Свіфта стають для дитини своєрідним провідником у величезному світі. Вірші вітчизняних письменників, серед яких Самуїл Маршак, Корній Чуковський, Агнія Барто, виховують у дітях відповідальність, силу духу, любов до миру та праці. Книги цих та багатьох інших дитячих авторів ви можете знайти в електронній бібліотеці UA-Book, де ви також можете читати дитячу літературу онлайн.

Більшість дітей відрізняється великою допитливістю та бажанням досліджувати все навколишнє. Саме тому в основі багатьох книг про дітей лежать пригоди маленьких представників суспільства, опис їхніх щоденних занять та процес пізнання світу, самих себе та оточуючих їх людей. Всупереч думці, що склалася, книги про дітей написані не тільки для них самих, але і для сімейного читання. Багато літературні твори на цю тему носять повчальний характер і будуть корисні для людей різного віку.

Дітям подобається читати про пригоди своїх однолітків, іноді навіть уявляючи себе на їхньому місці. Вони також навчаються розуміти різницю між добром і злом, добрим і поганим. Фантастичні книги про дітей розповідають про чарівні світи та неймовірні пригоди, що дозволяє маленьким читачам не лише розвивати уяву, а й розширювати кругозір.

Підлітки можуть вільно читати дитячі книги онлайн українською мовою. Таке читання теж зручне, оскільки дитина може легко перемикатися по книгах та галузі вивчення, користуватися ресурсом, як енциклопедією, до якої можна будь-якої миті звернутися. Все це робить доступ до дитячої літератури ширшим.