«Закон третьої крові. Книга 2» Андрій Новік Жахи
«Закон третьої крові. Книга 2» Андрій Новік
047
Ua-Book
«Пекельна пісня» В. Е. Шваб Фентезі
«Пекельна пісня» В. Е. Шваб
045
Ua-Book
«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон Фентезі
«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон
074
Ua-Book
«Любов та потойбіччя. Збірка готичної прози» Проспер Меріме, Ґустав Майрінк, Теофіль Готьє, Іоган Музеус, Огюст де Вільє де Ліль-Адан, Ґуставо-Адольфо Беккер, Едгар Аллан По, Г'ю Волпол, Едіт Несбіт, Девід Герберт Лоуренс, Ірвінг Вашингтон, Ред'ярд Кіплінґ, Олексій Щербак Жахи
«Любов та потойбіччя. Збірка готичної прози» Проспер Меріме, Ґустав Майрінк, Теофіль Готьє, Іоган Музеус, Огюст де Вільє де Ліль-Адан, Ґуставо-Адольфо Беккер, Едгар Аллан По, Г’ю Волпол, Едіт Несбіт, Девід Герберт Лоуренс, Ірвінг Вашингтон, Ред’ярд Кіплінґ, Олексій Щербак
031
Ua-Book
«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі Книги для підлітків
«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі
052
Ua-Book
«Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга Левченко Зарубіжне фентезі
«Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга Левченко
047
Ua-Book
«Крило метелика (частина 2)» Кіра Леві Бойове фентезі
«Крило метелика (частина 2)» Кіра Леві
0119
Ua-Book
«Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені» Дженніфер Л. Арментраут Зарубіжне фентезі
«Плоть і вогонь. Книга ІІ. Світло у пломені» Дженніфер Л. Арментраут
0430
Ua-Book
«Хроніки Місяця: Скарлет» Марісса Маєр Фентезі
«Хроніки Місяця: Скарлет» Марісса Маєр
042
Ua-Book
«Кістки та Зоряний пил» Редгрейн Лебовскі Фентезі
«Кістки та Зоряний пил» Редгрейн Лебовскі
061
Ua-Book

Жанру фентезі ще немає і 100 років, але при цьому він уже набув популярності. І не дивно, адже ми виросли на казках і, як і раніше, хочемо в них вірити. Не всі літератори дотримуються традиції «щасливого кінця», але лише цікавіше. Читайте фентезі онлайн безкоштовно українською мовою на нашому порталі UA-Book. Пориньте в новий світ з головою.

Відмінною особливістю цього напряму є складна, продумана до дрібниць планета, а може й не одна. Події незвичайні та нереальні, незалежно від того, де відбувається дія. Читаючи фентезі онлайн, ви переноситеся в інший всесвіт, або в паралельний світ. Навколишня галактика в творах пронизана магією та чаклунством.

Головні герої настільки схожі та відрізняються від нас. Тут у лісах і на рівнинах живуть чарівні та красиві ельфи, роботяги та воїни гноми, злі та жахливі орки, кровожерливі вампіри, та багато інших персонажів. У кожному творінні роль героїв може бути цілком протилежною їх суті. Боротьба добра і зла закручує вас у вихор подій та магічних здібностей.

Читати фентезі книги онлайн українською завжди цікаво. Адже кожна робота це особливий всесвіт, який неможливий у реальності. Саме в цьому полягає особливість романів цього стилю – неможливість здійснення на Землі, казковість. Тут сходяться шанувальники Толкієна, Сапковського, Мартіна, Говарда та інших великих авторів цього напряму.

Фантазійні твори українською мовою близькі молодим та амбітним людям, які завжди поспішають. Тому твори мають бути доступні у будь-який час (поїздка до метро, ​​перерва на обід, у подорожі). Якщо ви хочете читати книги фентезі онлайн на нашому порталі, на вас чекає низка переваг. Книги можна вивчати з різних пристроїв (комп’ютер, планшет, телефон та інше), головне запам’ятати сторінку, якщо ви змінюєте гаджет. Можна знайомитися з ними будь-якої доби. Новинки та класичні твори абсолютно безкоштовно у розпорядженні кожного користувача.

Письменники практично щодня створюють нові планети своїх читачів, продумані до дрібниць. І наш портал поповнюється цікавими працями, дозволяючи користувачеві читати книги фентезі безкоштовно.