«Ревнивець та інші історії» Ю Несбьо Сучасна проза
«Ревнивець та інші історії» Ю Несбьо
04
Ua-Book
«Гра дзеркал» Аґата Крісті Зарубіжні детективи
«Гра дзеркал» Аґата Крісті
04
Ua-Book
«Убивства за абеткою» Агата Крісті Детективи
«Убивства за абеткою» Агата Крісті
011
Ua-Book
«Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич» Кейм МакДоннелл Зарубіжні детективи
«Дублінська трилогія. Книга 1. Людина з одним із тих облич» Кейм МакДоннелл
026
Ua-Book
«Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане» Кейм МакДоннелл Містика
«Дублінська трилогія. Книга 2. День, який ніколи не настане» Кейм МакДоннелл
03
Ua-Book
«Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене» Енн Фрейзер Сучасна проза
«Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене» Енн Фрейзер
030
Ua-Book
«Забуте вбивство» Аґата Крісті Зарубіжні детективи
«Забуте вбивство» Аґата Крісті
028
Ua-Book
«Шазілір. Заборонений день» Олена Гриб Детективи
«Шазілір. Заборонений день» Олена Гриб
020
Ua-Book
«Німий свідок» Аґата Крісті Зарубіжні детективи
«Німий свідок» Аґата Крісті
047
Ua-Book
«Дівчина у блакитному пальті» Моніка Гессе Детективи
«Дівчина у блакитному пальті» Моніка Гессе
090
Ua-Book

Мрійники та аналітики, знавці та просто любителі прагнуть бути на крок попереду, аналізувати, міркувати і в крапку. Для того, щоб володіти всіма цими якостями достатньо читати. Багато читати детективи українькою мовою. Цей жанр дозволяє розвивати мислення, фантазію, до того ж детективи книги допомагають провести свій вільний час у приємній компанії героїв детективної історії.

На нашому літературному сайті зібрані у величезній кількості найкращі детективи книги українською мовою, які доступні кожному мрійнику пригод. Загадкові історії увіллються у життя любителів через сторінки захоплюючих історій, написаних натхненними сучасними письменниками. Сучасний детектив цікавий тим, що це жанр сам собою захоплюючий, а й тому, що багато історій викреслено з реального життя, історії реальних людей.

На нашому ресурсі Ви зможете детективи читати онлайн українською та скачати безкоштовно та без реєстрації. Простота і доступ до книг робить цей процес ще приємнішим. Історія розвитку сучасно детектива настільки неоднозначна, що багатьох відвідує бажання прочитати знамениті детективи класики. Класичний детектив минулих століть допомагає мислити ширше, значуще, до того ж класика завжди в моді.

У детективах є все: тонкість розуму і спритність рук, поєднання сюжетних ліній і моторошні злочини, небезпечні лиходії та хитрі сищики. Детектив може бути динамічним, а може тішити читача неспішністю і докладністю опису. Закордонні детективи подарували світові Шерлока Холмса та Еркюля Пуаро. Не відстають і українські детективи. Детектив – жанр для тих, кому хочеться потренувати розум і самому блиснути здібностями детектива. З такими книгами не буває нудно, а сюжети настільки різноманітні, що повторення рідкісні та малопомітні. Класику та новинки детективів ви можете починати читати онлайн у бібліотеці UA-Book вже зараз.

Книги жанру детективи обирають читачі з гострим розумом та любов’ю до рішень загадок. Загострена атмосфера оповіді, пошук зловмисників і злочинців спільно з автором, неабиякі події, що супроводжуються тонким гумором, відображаються на кожній сторінці вітчизняних та зарубіжних публікацій.

Книги з детективними історіями – не тільки цікаві видання, що чіпляють своїм сюжетом, а й наочний посібник, що стимулює людину на:
– концентрацію уваги;
– збір та аналіз найдрібніших деталей;
– вміння оцінювати поведінку та характер людей;
– знайомство з тонкощами психології та багато іншого.

За допомогою сили авторської думки читач проникає до інших міст, світів, епох, де багатовікова людська історія штовхає персонажів на вчинення безглуздих, а іноді і жорстоких злочинів. Разом з тонким і гострим розумом та світоглядом письменника книголюби осягають тонкощі злочинів і знаходять винних.