«Ціна свободи» Влад Вега ЛітРПГ
«Ціна свободи» Влад Вега
060
Ua-Book
«ВІртуозна Гра» Оскар Бласт Бойова фантастика
«ВІртуозна Гра» Оскар Бласт
065
Ua-Book
«Будні феодала - 1» Олег Говда ЛітРПГ
«Будні феодала – 1» Олег Говда
0133
Ua-Book
«Реактивація-2» Кулик Степан Бойова фантастика
«Реактивація-2» Кулик Степан
0251
Ua-Book
«Крило метелика (частина 2)» Кіра Леві Бойове фентезі
«Крило метелика (частина 2)» Кіра Леві
0119
Ua-Book
«Ляльководи» Роберт Хайнлайн Зарубіжна фантастика
«Ляльководи» Роберт Хайнлайн
048
Ua-Book
«Машина часу» Герберт Уеллс Фантастика
«Машина часу» Герберт Уеллс
043
Ua-Book
«Джулія. 1984» Сандра Ньюман Сучасна проза
«Джулія. 1984» Сандра Ньюман
055
Ua-Book
«Море спокою» Емілі Сент-Джон Мандел Фантастика
«Море спокою» Емілі Сент-Джон Мандел
076
Ua-Book
Аудіокнига «Під куполом» Стівен Кінг Аудіокниги
Аудіокнига «Під куполом» Стівен Кінг
0124
Ua-Book

Один із найрізноманітніших напрямків літератури, який захопить будь-якого читача — фантастика. Тут можна знайти тематику, яка підходить саме вам. Читайте космічну фантастику та подорожуйте до сусідньої галактики на зірковому крейсері разом з нашим сайтом. Класичні та нові твори українською мовою чекають на вас. Тож чим вони тягнуть людей?

Особливості спрямування

Любите твори з ноткою «незвичайності», які змусять повірити у дива, наукові винаходи? Тоді вам сподобається читати онлайн-фантастичні книги українською мовою. Їхня основна суть у тому, що цілком реальний і потенційно можливий світ містить чужий, неможливий елемент.

Свій початок ці праці беруть із міфів та казок, фольклору. Тут немає вигаданих істот: гномів, людожерів, ельфів та інших, тут відважні воїни та підкорювачі космосу, пірати та паралельні світи. Реальність межує з вигадкою та кличе познайомитися з черговим творінням.

Свою популярність цей жанр набув на початку 20 століття. Безсмертними творами та їх авторами, які відкрили завісу фантастичного світу є Герберт Уеллс (неповторні «Машина часу», «Війна світів»), Бєляєв («Людина-амфібія»), Бредбері (451 градус за Фаренгейтом) та багато інших.

Ці твори фантастики читати онлайн безкоштовно українською мовою пропонує наша бібліотека UA-Book. Не варто думати, що молодь не пропонує гідних альтернатив. Практично щодня ми поповнюємо розділ новинками, які можуть посперечатися за лідерство бойової фантастики, читати які не менш цікаво.

Різноманітність жанру

Різноманітність цього розділу, коли ви почнете читати книги фантастики безкоштовно на нашому сайті, вкрай багатогранно і включає такі підвиди: любовна, бойова, космічна, наукова, гумористична, героїчна, кіберпанк, детективна, епічна.

Автори перетворюють планету на утопію чи антиутопію, доносячи нам філософсько-соціальні проблеми суспільства, і часом умовне майбутнє, яке на нас чекає не завжди райдужно. Чи ви вважаєте за краще читати любовну фантастику?

Всі книги для вас у будь-який час та в будь-якому місці. Як? Онлайн на нашому порталі Вибирайте улюблений твір і поринайте в паралельний всесвіт, який супроводжує вас всюди: поїздом, машиною або будинком. Комп’ютер, ноутбук, нетбук або планшет – ваш провідник у життя з ноткою нереальності. Порушуйте межі умовностей із нами.