«Імені Сковороди» Владислав Івченко Фантастика
«Імені Сковороди» Владислав Івченко
01
Ua-Book
«Наші втрачені серця» Селесте Інґ Сучасна проза
«Наші втрачені серця» Селесте Інґ
012
Ua-Book
«Кармілла» Джозеф Шерідан Ле Фаню, Владислав Ченчик Сучасна проза
«Кармілла» Джозеф Шерідан Ле Фаню, Владислав Ченчик
034
Ua-Book
«Морок над містом» Олена Кузьміна Фантастика
«Морок над містом» Олена Кузьміна
052
Ua-Book
«Гра в кота і мишу. Книга І. Переслідування Аделіни» Х.Д. Карлтон Детективна фантастика
«Гра в кота і мишу. Книга І. Переслідування Аделіни» Х.Д. Карлтон
0275
Ua-Book
«Обраниця чаклуна» Олеся Лис Любовне фентезі
«Обраниця чаклуна» Олеся Лис
089
Ua-Book
«Люсія і магія вогню» Таня Толчин Любовне фентезі
«Люсія і магія вогню» Таня Толчин
041
Ua-Book
«Мама для дракончика» Ліра Куміра Любовне фентезі
«Мама для дракончика» Ліра Куміра
052
Ua-Book
«Грець з цим рогатим коханням» Татія Суботіна Любовне фентезі
«Грець з цим рогатим коханням» Татія Суботіна
076
Ua-Book
«Подзвін. Вигин коси. Книга 3» Ніл Шустерман Антиутопія
«Подзвін. Вигин коси. Книга 3» Ніл Шустерман
023
Ua-Book

Один із найрізноманітніших напрямків літератури, який захопить будь-якого читача — фантастика. Тут можна знайти тематику, яка підходить саме вам. Читайте космічну фантастику та подорожуйте до сусідньої галактики на зірковому крейсері разом з нашим сайтом. Класичні та нові твори українською мовою чекають на вас. Тож чим вони тягнуть людей?

Особливості спрямування

Любите твори з ноткою «незвичайності», які змусять повірити у дива, наукові винаходи? Тоді вам сподобається читати онлайн-фантастичні книги українською мовою. Їхня основна суть у тому, що цілком реальний і потенційно можливий світ містить чужий, неможливий елемент.

Свій початок ці праці беруть із міфів та казок, фольклору. Тут немає вигаданих істот: гномів, людожерів, ельфів та інших, тут відважні воїни та підкорювачі космосу, пірати та паралельні світи. Реальність межує з вигадкою та кличе познайомитися з черговим творінням.

Свою популярність цей жанр набув на початку 20 століття. Безсмертними творами та їх авторами, які відкрили завісу фантастичного світу є Герберт Уеллс (неповторні «Машина часу», «Війна світів»), Бєляєв («Людина-амфібія»), Бредбері (451 градус за Фаренгейтом) та багато інших.

Ці твори фантастики читати онлайн безкоштовно українською мовою пропонує наша бібліотека UA-Book. Не варто думати, що молодь не пропонує гідних альтернатив. Практично щодня ми поповнюємо розділ новинками, які можуть посперечатися за лідерство бойової фантастики, читати які не менш цікаво.

Різноманітність жанру

Різноманітність цього розділу, коли ви почнете читати книги фантастики безкоштовно на нашому сайті, вкрай багатогранно і включає такі підвиди: любовна, бойова, космічна, наукова, гумористична, героїчна, кіберпанк, детективна, епічна.

Автори перетворюють планету на утопію чи антиутопію, доносячи нам філософсько-соціальні проблеми суспільства, і часом умовне майбутнє, яке на нас чекає не завжди райдужно. Чи ви вважаєте за краще читати любовну фантастику?

Всі книги для вас у будь-який час та в будь-якому місці. Як? Онлайн на нашому порталі Вибирайте улюблений твір і поринайте в паралельний всесвіт, який супроводжує вас всюди: поїздом, машиною або будинком. Комп’ютер, ноутбук, нетбук або планшет – ваш провідник у життя з ноткою нереальності. Порушуйте межі умовностей із нами.