Аудіокнига «Думай і багатій» Наполеон Гілл Аудіокниги
Аудіокнига «Думай і багатій» Наполеон Гілл
080
Ua-Book
«Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз, Вільям Лазьє Менеджмент і кадри
«Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз, Вільям Лазьє
071
Ua-Book
«Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз Менеджмент і кадри
«Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз
0100
Ua-Book
«Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом» Сандра Навіді Зарубіжна ділова література
«Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом» Сандра Навіді
074
Ua-Book
«Циклічна історія фінансових криз» Кеннет Рогофф Зарубіжна ділова література
«Циклічна історія фінансових криз» Кеннет Рогофф
039
Ua-Book
«Становлення менеджера» Джулі Чжоу Зарубіжна ділова література
«Становлення менеджера» Джулі Чжоу
059
Ua-Book
«Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон Вебб Зарубіжна ділова література
«Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон Вебб
064
Ua-Book
«Чому так багато некомпетентних чоловіків стають лідерами (і як це змінити?)» Томас Чаморро-Премузік Зарубіжна ділова література
«Чому так багато некомпетентних чоловіків стають лідерами (і як це змінити?)» Томас Чаморро-Премузік
025
Ua-Book
Аудіокниги «Rework» Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер Хенссон Аудіокниги
Аудіокнига «Rework» Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер Хенссон
0109
Ua-Book
Аудіокнига «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Насім Ніколас Талеб Аудіокниги
Аудіокнига «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Насім Ніколас Талеб
0376
Ua-Book

Жанр зарубіжна ділова література – це жанр, який призначений для того, щоб навчити людей керувати власним бізнесом. З кожним роком подібна література стає все більш популярною. Наклади книжок стають дедалі більше, а автори набувають популярності у вузьких колах, а й у широкому колі. Є видавництва, головна спеціалізація яких – видавати цю літературу. Виникає питання, чи справді потрібні ділові книги.

Спочатку потрібно розуміти, яку саме літературу можна відносити до ділової. Є популярна помилка, яку роблять багато видавців та читачів, вони відносять до ділової літератури книги з бухгалтерського обліку та юриспруденції. Якщо назва книги є «Ринок Форекс», то її теж починають відносити до ділової літератури. Це лише частково правильно.

Подібні книги насправді пов’язані з бізнесом, у них розкриваються важливі питання, але ставлення до книг ділової літератури вони мають посереднє. Якщо книгу належать до ділової літератури, то в ній розповідають про те, як потрібно організувати ефективний бізнес. Усі книги, які розповідають про побудову прибуткової фірми чи підприємства – це книги про мистецтво управління фірмою чи книги з менеджменту. Книги з ділової літератури читайте онлайн – вони навчать ставити та визначати цілі, досягати їх та правильно використовувати свої результати.

Менеджмент вважають окремою дисципліною. Із цього питання є багато теоретичних досліджень. Книг, які розкривають ту чи іншу проблему є ще більше. У принципі, все те, що пишеться в діловій літературі, можна знайти у монографіях та підручниках. Можна дійти висновку, що книги, які розповідають про те, як зробити бізнес успішним та прибутковим, не потрібні. Але це зовсім так.

Ділова література є не просто розповіддю чи підручником про те, як навчитися економити. Читайте ділову літературу онлайн, оскільки в цих книгах є багато практичних історій про те, як при використанні теоретичної бази досягти добрих результатів у реальному житті. Якщо теорія, відірвана від практики, вона буде мертвою, незрозумілою і непереконливою читачів.

Якщо згадати школу, то у підручниках одразу після теоретичної частини були приклади. Рішення прикладів допомагало засвоїти матеріал. Усі автори ділових книжок – практики, які мають індивідуальний підхід до розкриття теорії. Викладають вони це з урахуванням власного досвіду. Читач по суті отримає багато прикладів, які можна використовувати для свого підприємства.

Зарубіжна ділова література допомагає ніколи не зупинятися на досягнутому і зростати як фахівцю, процвітаючи у бізнесі та стаючи лідером. Закордонна ділова література стане в нагоді як молодим людям і підприємцям-початківцям, так і експертам, які давно ведуть справи — усім, хто хоче змінити своє ділове життя на краще. У книгах у бібліотеці MyBook зібрано як класичні видання, так і посібники з новітніми методиками та дослідженнями останніх років. Менеджмент, комунікація, кадри, лояльність, стартапи, вихід із кризи, HR, інтернет-бізнес та багато іншого – про все це розповідають гуру своїх областей (Пітер Друкер, Річард Бренсон, Генрі Форд та сучасні фахівці). Прислів’я каже: справі час – потісі годину. Приділіть цей час правильної ділової літератури і вирощуйте у своїй справі!