«Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз , Білл Лазьє Бізнес-книги
«Більше ніж бізнес 2.0. Від маленької компанії до лідера ринку» Джим Коллінз , Білл Лазьє
05
Ua-Book
«Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців» Євген Черняк Бізнес-книги
«Big Money. Принципи перших. Відверто про бізнес і життя успішних підприємців» Євген Черняк
08
Ua-Book
«Плече до плеча. Як порозумітися на роботі» Маркус Бакінгем, Ешлі Гудолл Менеджмент і кадри
«Плече до плеча. Як порозумітися на роботі» Маркус Бакінгем, Ешлі Гудолл
019
Ua-Book
«Королі соціальних мереж» Денис Каплунов PR, Маркетинг, Реклама
«Королі соціальних мереж» Денис Каплунов
023
Ua-Book
«Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз Менеджмент і кадри
«Команда команд. Нові правила взаємодії у складному світі» Стенлі Маккрістал, Тантум Коллінз
033
Ua-Book
«Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом» Сандра Навіді Зарубіжна ділова література
«Суперхаби. Як фінансові еліти та їхні мережі керують світом» Сандра Навіді
023
Ua-Book
«Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі Менеджмент і кадри
«Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі
036
Ua-Book
«Циклічна історія фінансових криз» Кеннет Рогофф Зарубіжна ділова література
«Циклічна історія фінансових криз» Кеннет Рогофф
013
Ua-Book
«Становлення менеджера» Джулі Чжоу Зарубіжна ділова література
«Становлення менеджера» Джулі Чжоу
013
Ua-Book
«Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон Вебб Зарубіжна ділова література
«Приціл: як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе» Джон Манн, Брендон Вебб
018
Ua-Book

Бізнес – це саме та сфера, де найскладніше зробити саме перший крок. Дуже часто найкращими помічниками та порадниками для людини можуть стати саме бізнес-книги від відомих та успішних авторів. У чому ж прихована сила таких матеріалів, і чому вони сьогодні настільки популярні в усьому світі? Все очевидно: бізнес-література українською мовою – це не просто ідеальний супутник, якого можна завжди носити з собою. Скоріше, книги з бізнесу – це максимально ефективна складова успіху, що мотивує. Це можливість безкоштовно здобути знання, які вже принесли людям мільйони. Якщо ви готові стати першими у своїй сфері діяльності та не боїтеся завжди йти попереду, то ми будемо раді допомогти вам! Наш розділ, присвячений книгам про бізнес – це ідеальне місце для завантаження будь-яких тематичних матеріалів про успіх та бізнес.

Книжки про бізнес давно перестали бути науковим посібником економічної галузі. Сьогодні у цьому жанрі випускають видання, зміст яких оповідає не лише про вигідні схеми фінансового ринку, а й техніки, необхідні для духовного розвитку та становлення кожної людини.

Раніше під визначенням ділової літератури розуміли навчальні посібники, прочитавши які, людина розуміла чи уявляла, як розпочати свою справу, що робити чи не робити, щоб уникнути краху. У таких виданнях розкривалися виключно заїжджені схеми великого бізнесу.

Відмінністю сучасних видань від таких є, що справжні автори створюють не «інструкцію», а компактних помічників. У таких читачі можуть і не знайти:
– економічних термінів;
– фінансових схем;
– супутньої термінології.
Однак, прочитавши таке видання, людина навчиться орієнтуватися і не здавати позицій у світі впливових людей, з міцною хваткою і здатністю затьмарювати своїм авторитетом і соціальним становищем, що нижче стоять.

Різні психологічні прийоми та маніпуляції, без яких сьогодні неможливо вижити в агресивному середовищі бізнесменів, та й просто у навколишньому світі. Саме такі видання українською мовою можна знайти на на нашому літературному сайті UA-Book. Завантажити бізнес-книги пропонується в різноманітних форматах: fb2, rtf, txt, epub, pdf, для комфортного читання з будь-якого пристрою безкоштовно та без реєстрації.

Бізнес-література українською мовою відкриває доступ до знань та досвіду успішних підприємців, психологів, лідерів та фахівців найрізноманітніших областей, не тільки бізнесу. Щоб бути на крок попереду своїх конкурентів, отримати бажану посаду важливо стати успішним бізнесменом, менеджером і навіть психологом, що веде за собою партнерів. Тому для сучасної людини читання бізнес-літератури необхідне. Благо, даний жанр зараз набув дуже великого поширення та охоплює безліч тем: основи підприємництва, організаційної діяльності та ефективної реклами, секрети мотивації, генерації нових ідей, психологія управління. Книги таких метрів, як Роберт Кійосакі, Річард Бренсон, Дейл Карнегі, як і раніше, актуальні і затребувані. У Росії на виданні книг з бізнесу спеціалізуються кілька видавництв: «Манн, Іванов та Фербер», «Пітер», «Ексмо» та низка інших. Найкращі бізнес-книги від професіоналів, бізнес-тренерів, гуру маркетингу та менеджменту, а також інших ділових сфер ви можете читати онлайн українською в електронній бібліотеці UA-Book.