«Імперфекціоністи» Том Рахман Сучасна проза
«Імперфекціоністи» Том Рахман
02
Ua-Book
«Діана. Справжня історія з її вуст» Ендрю Мортон Біографії і Мемуари
«Діана. Справжня історія з її вуст» Ендрю Мортон
01
Ua-Book
«Пекельна пісня» В. Е. Шваб Фентезі
«Пекельна пісня» В. Е. Шваб
01
Ua-Book
«Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні Детективи
«Зловісно тихе життя. Книга 1» Луїза Пенні
01
Ua-Book
«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон Фентезі
«Хребет дракона. Книга І. Розбудити Дракона» Кевін Андерсон
01
Ua-Book
«Любов та потойбіччя. Збірка готичної прози» Проспер Меріме, Ґустав Майрінк, Теофіль Готьє, Іоган Музеус, Огюст де Вільє де Ліль-Адан, Ґуставо-Адольфо Беккер, Едгар Аллан По, Г'ю Волпол, Едіт Несбіт, Девід Герберт Лоуренс, Ірвінг Вашингтон, Ред'ярд Кіплінґ, Олексій Щербак Жахи
«Любов та потойбіччя. Збірка готичної прози» Проспер Меріме, Ґустав Майрінк, Теофіль Готьє, Іоган Музеус, Огюст де Вільє де Ліль-Адан, Ґуставо-Адольфо Беккер, Едгар Аллан По, Г’ю Волпол, Едіт Несбіт, Девід Герберт Лоуренс, Ірвінг Вашингтон, Ред’ярд Кіплінґ, Олексій Щербак
01
Ua-Book
«Подорож на край ночі» Луї-Фердінан Селін Зарубіжна класика
«Подорож на край ночі» Луї-Фердінан Селін
01
Ua-Book
«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі Книги для підлітків
«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі
02
Ua-Book
«Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга Левченко Зарубіжне фентезі
«Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга Левченко
01
Ua-Book
«Фантомна зона» Джюнджі Іто Манга
«Фантомна зона» Джюнджі Іто
01
Ua-Book

Щодня до бібліотеки UA-Book надходять новинки. Це книги та аудіокниги всіх жанрів: класика та сучасна література, перевидання та нові твори популярних авторів. Наш каталог – це гіллясте дерево. Детективи, любовні романи, фентезі, фантастика, науково-популярні та бізнес-книги – найпопулярніші жанри. Кожен розділ містить у собі кілька категорій, які розподіляють твори на теми і уточнюють пошук потрібних книг.

У розділі сучасної прози ви зустрінете Несбе та Акуніна, Барнса та Токарєву, Пєлєвіна та Сорокіна – весь спектр письменників, які створюють літературу сьогодні. Шедеври Достоєвського, Толстого, Буніна та Купріна – у розділі класичної літератури. Багато класичних романів і оповідань можна читати безкоштовно.

Якщо у вас є питання до себе, якщо ви хочете змінитися або налагодити відносини з близькими — зверніться до книг з психології. Тисячі читачів щодня знаходять у них інформацію, яка допомагає покращити якість життя. Читати ці електронні книги зручно у будь-якій ситуації, відзначаючи корисні думки та повертаючись до головного у своїх нотатках.

Про те, як упорядкувати справи, все встигати, запам’ятовувати важливе, презентувати і продавати, планувати і рахувати, розповідають книги кращих російських видавництв ділової літератури: «Манн, Іванов і Фербер», «Альпіна Паблішер», «Ексмо», «Олімп -Бізнес», «Пітер». Ці книги допомагають покращити особисту ефективність та роботу всього колективу.

Що почитати, щоб розважитись? Заходьте до розділу детективів, любовних романів, фантастики та фентезі. Там ви знайдете новинки та класику улюблених жанрів. У UA-Book кожен зможе вибрати книгу до душі, навіть дитина. Казки, повісті, навчальні посібники та повчальні розповіді підійдуть для читання у родинному колі. Ви можете читати та слухати книги онлайн на сайті або у мобільному додатку навіть без інтернету.