«Тенета пристрасті» Раймон Радіґе Зарубіжна класика
«Тенета пристрасті» Раймон Радіґе
096
Ua-Book
«Як убити свою сім'ю» Белла Макі Сучасна проза
«Як убити свою сім’ю» Белла Макі
0248
Ua-Book
«Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс Ленг Казки
«Похмуре мавпеня» Сюзанна Ленг, Макс Ленг
093
Ua-Book
«44 розділи про чотирьох чоловіків» Бібі Істон Сучасна проза
«44 розділи про чотирьох чоловіків» Бібі Істон
094
Ua-Book
«Мемуари Ванітаса. Том 1» Джюн Мочідзухі Манга
«Мемуари Ванітаса. Том 1» Джюн Мочідзухі
087
Ua-Book
«Я тебе... Війна» Вікторія Середа, Христя Біляковська, Єлизавета Михайлусь Сучасна проза
«Я тебе… Війна» Вікторія Середа, Христя Біляковська, Єлизавета Михайлусь
067
Ua-Book
«Рік, коли я казала «ТАК»» Шонда Раймс Біографії і Мемуари
«Рік, коли я казала «ТАК»» Шонда Раймс
095
Ua-Book
«Берегиня. Том 2» Наунау Манга
«Берегиня. Том 2» Наунау
067
Ua-Book
«Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров'я» Оксана Негрич Медицина
«Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров’я» Оксана Негрич
0100
Ua-Book
«Із лисиці — в даму» Їржі Кратохвіл Сучасна проза
«Із лисиці — в даму» Їржі Кратохвіл
0100
Ua-Book

Щодня до бібліотеки UA-Book надходять новинки. Це книги та аудіокниги всіх жанрів: класика та сучасна література, перевидання та нові твори популярних авторів. Наш каталог – це гіллясте дерево. Детективи, любовні романи, фентезі, фантастика, науково-популярні та бізнес-книги – найпопулярніші жанри. Кожен розділ містить у собі кілька категорій, які розподіляють твори на теми і уточнюють пошук потрібних книг.

У розділі сучасної прози ви зустрінете Несбе та Акуніна, Барнса та Токарєву, Пєлєвіна та Сорокіна – весь спектр письменників, які створюють літературу сьогодні. Шедеври Достоєвського, Толстого, Буніна та Купріна – у розділі класичної літератури. Багато класичних романів і оповідань можна читати безкоштовно.

Якщо у вас є питання до себе, якщо ви хочете змінитися або налагодити відносини з близькими — зверніться до книг з психології. Тисячі читачів щодня знаходять у них інформацію, яка допомагає покращити якість життя. Читати ці електронні книги зручно у будь-якій ситуації, відзначаючи корисні думки та повертаючись до головного у своїх нотатках.

Про те, як упорядкувати справи, все встигати, запам’ятовувати важливе, презентувати і продавати, планувати і рахувати, розповідають книги кращих російських видавництв ділової літератури: «Манн, Іванов і Фербер», «Альпіна Паблішер», «Ексмо», «Олімп -Бізнес», «Пітер». Ці книги допомагають покращити особисту ефективність та роботу всього колективу.

Що почитати, щоб розважитись? Заходьте до розділу детективів, любовних романів, фантастики та фентезі. Там ви знайдете новинки та класику улюблених жанрів. У UA-Book кожен зможе вибрати книгу до душі, навіть дитина. Казки, повісті, навчальні посібники та повчальні розповіді підійдуть для читання у родинному колі. Ви можете читати та слухати книги онлайн на сайті або у мобільному додатку навіть без інтернету.