Аудіокнига «Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло» Марк Волінн

Аудіокнига «Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло» Марк ВоліннНазва: Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло
Автор: Марк Волінн
Жанри: Загальна психологія, Зарубіжна психологія, Психологія, Психотерапія
Тривалість: 7 год 53 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло» Марк Волінн

Аудіокнига “Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло” Марк Волінн – це подорож у світ родинних патернів та травм, які впливають на наше емоційне і фізичне здоров’я.

У цій аудіокнизі ви дізнаєтеся, як розпізнати родинні патерни через поведінку та фізичні симптоми, і як створити генограму для виявлення травматичного досвіду, що передається від покоління до покоління. Автор пропонує методи візуалізації та прямого діалогу, які допоможуть вам знайти шляхи до інтеграції та відновлення психічного здоров’я.

Ця книга показує, що депресія, тривога та фобії можуть бути успадковані, але ви маєте силу зупинити цей цикл і почати жити щасливим, спокійним і повноцінним життям. Докладніше про ці та інші методи ви дізнаєтесь, прослухавши цю захоплюючу аудіокнигу!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Це почалося не з тебе. Як успадкована родинна травма формує нас і як розірвати це коло» Марк Волінн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар