Аудіокнига «Дар. 14 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер

Аудіокнига «Дар. 14 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва ЕґерНазва: Дар. 14 уроків, які врятують ваше життя
Автор: Едіт Єва Еґер
Жанри: Психологія, Соціальна психологія
Тривалість: 7 год 8 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Дар. 14 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер

Аудіокнига “Дар. 14 уроків, які врятують ваше життя” Едіт Єва Еґер – це практичний посібник від видатної психотерапевтки, який вчить, як підтримати своє ментальне здоров’я та жити повноцінним життям.

У цій книзі ви знайдете 14 сеансів з докторкою Еґер, які допоможуть вам розуміти свої емоції, подолати комплекс жертви, зцілитися від дитячих травм, переживати втрати та горе, виходити з конфліктних ситуацій та полюбити себе. Кожен розділ містить історії з життя авторки та її пацієнтів, а також ключі до звільнення від проблем. Це установки, вправи або питання, які допоможуть вам знайти шлях до свободи і радості життя.

Під час пандемії авторка також додала два додаткові розділи, в яких розповідає, як підтримати своє ментальне здоров’я під час локдауну, адаптуватися до життя в ізоляції та не боятися залишитися наодинці. Крім того, вона поділиться своїми фірмовими рецептами улюблених страв.

Поглибіть своє розуміння себе та свого ментального здоров’я, прочитавши “Дар” Едіт Єви Еґер. І що саме трапиться з вами після цього читання, ви дізнаєтеся, лише прослухавши цю захоплюючу аудіокнигу!

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дар. 14 уроків, які врятують ваше життя» Едіт Єва Еґер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар