Аудіокнига «Де немає Бога. Частина перша» Макс Кідрук

Аудіокнига «Де немає Бога. Частина перша» Макс КідрукНазва: Де немає Бога. Частина перша
Автор: Макс Кідрук
Рік видання 2021
Жанри: Трилери
Тривалість: 7 год 4 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Де немає Бога. Частина перша» Макс Кідрук

Дружина українського вояка, російський пілот, американський кардинал, німецький депутат, ізраїльська лікарка, гравець НФЛ, іранська дівчинка… Що в них взагалі може бути спільного? Що привело їх на рейс 341, і що буде, якщо літак упаде? Чому з людьми трапляється погане і що відбувається далі? Чи є місце людяності на межі життя і смерті? А до того, як ця межа з’явиться перед очима?

Це перша частина аудіоверсії бестселера Макса Кідрука “Де немає Бога”. Друга частина вийде окремою аудіокнигою в березні. Аудіоверсію створено як багатоголосий синематичний трилер зі збереженням повного оригінального тексту. Рекомендовано не слухати за кермом або роботою, що вимагає уважності. 18+ (нецензурна лайка, сцени насильства).

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Де немає Бога. Частина перша» Макс Кідрук у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар