Аудіокнига «Дихальні медитації» Оксана Таран

Аудіокниги «Дихальні медитації» Оксана ТаранНазва: Дихальні медитації
Автор: Оксана Таран
Рік видання 2022
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація
Тривалість: 1 год 2 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Дихальні медитації» Оксана Таран

Дихальні Медитації — це короткі керовані вправи на щодень, тривалість не більше 5-7 хвилин. Все що потрібно — зупинитись на хвильку й обрати певну емоцію, яка зараз заповнює вас та ви не знаєте як з нею впоратись, чи прожити. Тоді, під приємний голос авторки та спокійну музику що розслабляє, почати ритмічно дихати, слідуючи рекомендаціям вчительки. Вже за 5 хвилин ви відчуєте як емоція слабшає та стає більш контрольованою.

Курс складається з 9 різних емоцій:
1. Тривожність
2. Роздратованість
3. Страх
4. Гнів
5. Апатія
6. Депресія
7. Розгубленість
8. Самотність
9. Сум

Цей курс проведе вас через просту, але ефективну практику дихальної медитації, яку ви можете робити будь-де та будь-коли. Ви дізнаєтесь, як зосередити увагу на своєму диханні та як використовувати ритмічне дихання як якір, щоб повернути свій розум до теперішнього моменту, відпустити негативну емоцію що заполонила його.

Ця практика допоможе зменшити стрес, тривогу та негативні думки, а також посилить відчуття спокою та радості.
На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дихальні медитації» Оксана Таран у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар