«Дисципліна – це свобода» аудіокнига Джоко Віллінк

«Дисципліна – це свобода» аудіокнига Джоко ВіллінкНазва: Дисципліна – це свобода
Автор: Джоко Віллінк
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення
Тривалість: 03:21:34
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Дисципліна – це свобода» Джоко Віллінк

Аудіокнига «Дисципліна – це свобода» від Джоко Віллінка – ваш провідник до здорового та організованого життя. В ній автор, офіцер військово-морського флоту США та інструктор з лідерства, розкриває секрети, як навчитися контролювати свої звички, подолати страхи та здійснити потрібні зміни в своєму житті.

Ця аудіокнига допоможе вам перестати переїдати солодке, навчитися рано прокидатись і виконувати фізичні вправи. Ви дізнаєтеся, як стати більш дисциплінованими і досягнути гармонії в житті. Автор вчить, як долати лінощі, долати погані звички та керувати своїм тілом та розумом.

Слухаючи цю аудіокнигу, ви знайдете відповіді на питання про те, скільки треба спати та як правильно харчуватися, щоб бути продуктивними. Це подорож у світ самовдосконалення, яка допоможе вам стати сильнішими, здоровішими, розумнішими і ефективнішими. Скачайте цю аудіокнигу, щоб зрозуміти, що дисципліна — це ключ до свободи і успіху.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дисципліна – це свобода» Джоко Віллінк у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар