«Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення» аудіокнига Брюс Д. Перрі, Опра Вінфрі

«Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення» аудіокнига Брюс Д. Перрі, Опра ВінфріНазва: Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення
Автор: Брюс Д. Перрі, Опра Вінфрі
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення
Тривалість: 9 год 53 хв
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення» Брюс Д. Перрі, Опра Вінфрі

Аудіокнига “Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення” – це рушійна сила самопізнання та зцілення. Подорожуйте разом з Опрою Вінфрі і визнаним психіатром Брюсом Перрі в світ травм минулого, негативних патернів і спогадів. Ця аудіокнига розкриє перед вами правду і спонукає вас поставити собі не тільки питання “Чого я не роблю правильно?”, але й “Що зі мною сталося?”.

Під час прослуховування ви переживете біль, який поступово стихатиме, розповіді про жахливі спогади, які почнуть стиратися з вашої пам’яті, і відчуття щасливого злету. Ця аудіокнига пропонує вам пізнати себе глибше, розібратися в травматичних досвідченнях та крок за кроком рушити до зцілення. Насолоджуйтеся цією щирою розмовою та готовтесь до внутрішнього росту і психологічної стійкості, щоб піднятися вгору разом з крилами надії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Що з тобою сталося? Про травму, психологічну стійкість і зцілення» Брюс Д. Перрі, Опра Вінфрі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар