«Королі соціальних мереж» Денис Каплунов

«Королі соціальних мереж» Денис КаплуновНазва: Королі соціальних мереж
Автор: Денис Каплунов
Рік видання 2022
Жанри: PR, Маркетинг, Реклама
ISBN: 978-617-548-092-2
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Королі соціальних мереж» Денис Каплунов

Книга “Королі соціальних мереж” від Дениса Каплунова – це справжнє відкриття для всіх, хто бажає стати впізнаним і успішним на ринку особистого бренду, використовуючи сучасні соціальні мережі. Забудьте про великі витрати на рекламу, ця книга навчить вас майстерно використовувати SOCIAL SELLING – нову суперздатність, яка перетворить вашу експертність у засіб для залучення клієнтів та заробітку грошей.

Денис Каплунов, автор з 15-річним досвідом у комунікаціях, поділиться своїми знаннями та найкращими практиками з вас. Ця книга – ваш вірний наставник, який візьме вас за руку і проведе через всі аспекти особистого маркетингу у соцмережах. Ви освоїте конкретні інструменти та напрацювання, які допоможуть вам побудувати сильний особистий бренд та стати впізнаним експертом у своїй сфері.

Ця книга відзначається яскравим стилем та гумором автора, що робить її легкою та цікавою для читача. Час, проведений за її читанням, точно не пройде даремно. А що саме трапиться з вами, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Королі соціальних мереж» Денис Каплунов у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Королі соціальних мереж» Денис Каплунов

Ua-Book
Додати коментар