«Королева Півдня» Артуро Перес-Реверте

«Королева Півдня» Артуро Перес-РевертеНазва: Королева Півдня
Автор: Артуро Перес-Реверте
Рік видання 2023
Жанри: Кримінальні бойовики, Трилери
ISBN: 9786175221150
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Королева Півдня» Артуро Перес-Реверте

В книзі “Королева Півдня” Артуро Перес-Реверте розкривається захоплива історія юної Тереси Мендоси, яка раптово опинилася в світі небезпеки й інтриг. Її життя, обірване моторошним вбивством коханого, перетворюється на неспокійний лабіринт інтриг та боротьби за власне виживання.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман, де звичайна дівчина стає непоодинокою та безстрашною жінкою, готовою на все, аби залишитися живою. Однак книга не обмежується лише описом пригод Тереси — вона розкриває складну мережу зв’язків між мафією та владою, показуючи темну сторону дійсності.

Що саме трапиться з головною героїнею, як вона пристосовується до небезпечного світу інтриг та боротьби, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захопливий твір, де кожна сторінка переплітається зі скандальними подіями, актуальною тематикою і вишуканим письменницьким майстерством.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Королева Півдня» Артуро Перес-Реверте у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Королева Півдня» Артуро Перес-Реверте

Ua-Book
Додати коментар