«Гонитва за Буґіменом» Ричард Чизмар

«Гонитва за Буґіменом» Ричард ЧизмарНазва: Гонитва за Буґіменом
Автор: Ричард Чизмар
Рік видання 2023
Жанри: Психологічний триллер, Трилери
ISBN: 9786171700475
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Гонитва за Буґіменом» Ричард Чизмар

Книга “Гонитва за Буґіменом” Ричард Чизмар відкриває перед читачем таємничий світ маленького містечка Еджвуд, де невинність була втрачена після жорстоких вбивств чотирьох дівчат. Рік 1988-ий, і серійний вбивця поставив місто на коліна.

Містяни, звикші до звичайних проблем, не могли уявити, що вони стануть свідками такого жорстокого злочину. ФБР вважає, що перед ними психопат, який затіяв страшну гру на виживання.

Подивіться на світ через очі слідчих і жертв цього злочину, розкриваючи таємницю, яка оточує цю страшну подію. Що саме трапиться та, що за потвора стоїть за цими жорстокими злочинами, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захоплюючий роман. Готуйтеся до напруженого читацького досвіду, де кожна сторінка приносить нові відкриття і переплітає складні характери персонажів у найбільш непередбачуваний сплетений сюжет.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Гонитва за Буґіменом» Ричард Чизмар у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Гонитва за Буґіменом» Ричард Чизмар

Ua-Book
Додати коментар