«Ромео» Еліз Тайтл

«Ромео» Еліз ТайтлНазва: Ромео
Автор: Еліз Тайтл
Рік видання 2023
Жанри: Психологічний триллер, Трилери
ISBN: 978-966-448-119-6
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Ромео» Еліз Тайтл

У захоплюючому трилері “Ромео” Еліз Тайтл розкриває перед читачем сюжет, який неможливо відпустити з рук. Сан-Франциско переживає хвилю жахливих злочинів, вбивства сексуального маніяка Ромео тривожать місто. Його цинічна і безжальна природа змушує поліцію шукати відповіді на запитання, як зупинити цього жорстокого вбивцю.

У цій історії, де жертвами стають вродливі, успішні та впливові жінки, психологиня Мелані Розен виступає на фронті розслідування, намагаючись розгадати таємниці маніяка. Проте, коли вона сама потрапляє у пастку Ромео, їй належить боротися за своє життя та життя своєї сестри Сари.

Ця книга наповнена напругою та емоціями, що пронизують кожну сторінку. Ромео не відпускає своїх жертв, створюючи страх та напруження. У цьому світі, де ніщо не те, як здається, навколо є багато людей, які намагаються допомогти, але кожен може бути потенційним убивцею.

Що саме трапиться в цьому жахливому та інтригуючому романі, ви дізнаєтеся тільки прочитавши його. Готуйтеся до напруженого читацького досвіду, де кожна сторінка приносить нові таємниці та розкриває складні взаємини між персонажами.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ромео» Еліз Тайтл у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ромео» Еліз Тайтл

Ua-Book
Додати коментар