«Смерть місис Вестевей» Рут Веа

«Смерть місис Вестевей» Рут ВеаНазва: Смерть місис Вестевей
Автор: Рут Веа
Рік видання 2023
Жанри: Психологічний триллер, Трилери
ISBN: 9786178280444
Фрагмент
Grenka

Про книгу «Смерть місис Вестевей» Рут Веа

В книзі “Смерть місис Вестевей” Рут Веа вас чекає захоплива історія про загадковий лист, що змінює життя Гаррієт Вестевей. Отримавши спадщину від бабусі, яку вона ніколи не бачила, Гаррієт розуміє, що перед нею стоїть більше, ніж вона очікувала. Ця родина приховує таємницю, яка може виявитися страшнішою за будь-який кошмар.

Але Гаррієт не відступить. Вона вирішує ризикнути і розкрити правду, яка змушує всіх тріпатися. Цей трилер захопить вас з перших рядків і не відпустить до самого кінця. Що саме чекає Гаррієт у маєтку “Трепассен” і які страшні таємниці розкриє вона, ви дізнаєтеся, прочитавши захопливий роман “Смерть місис Вестевей”.

Цей твістер емоцій і непередбачуваність подій залишить вас на межі сидіння, а витончений стиль письма авторки Рут Веа забезпечить вам чудове читання. Тож не вагайтеся, зачаруйтеся загадковим світом “Смерті місис Вестевей” і відчуйте всю напругу, що ховається за кожною сторінкою цього захоплюючого роману.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Смерть місис Вестевей» Рут Веа у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Смерть місис Вестевей» Рут Веа

Ua-Book
Додати коментар