«Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі

«Як виховати надуспішних людей» Естер ВойчицькіНазва: Як виховати надуспішних людей
Автор: Естер Войчицькі
Рік видання 2019
Жанри: Виховання дітей, Мотивація, Саморозвиток, самовдосконалення, Секс і сімейна психологія
ISBN: 9786177561278
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі

Хрещена мати Силіконової Долини, легендарна вчителька і матір суперродини у своїй книжці ділиться своїми випробуваними методами виховання щасливих, здорових дітей, користуючись Довірою, Повагою, Незалежністю, Співпрацею і Добротою.

Методи Воджицьки є прямою протилежністю надмірній батьківській опіці. Коли вона зустрічає поголовну батьківську турботу, вона каже: розслабтеся. Розмовляйте з дітьми так, ніби вони дорослі. Дозвольте підліткам обирати ті теми і заняття, які мають відношення до реального світу і відповідають їхнім уподобанням. Окрім усього іншого, дозвольте своїй дитині стати лідером

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі


Скачати txt Скачати pdf Скачати epub

Читати онлайн книгу українською «Як виховати надуспішних людей» Естер Войчицькі

Ua-Book
Додати коментар