«Основи швидкомислення» Василь Федієнко

«Основи швидкомислення» Василь ФедієнкоНазва: Основи швидкомислення
Автор: Василь Федієнко
Рік видання 2021
Жанри: Дитячі книги, Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 9789664298756
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Основи швидкомислення» Василь Федієнко

Книга “Основи швидкомислення” Василя Федієнка – це як готовий тренінг для молодших школярів, що розвиває їхні навички пам’яті, уваги, концентрації, логіки, уяви та креативного мислення. Це справжня скарбниця методик, створених як для професіоналів, так і для батьків без педагогічної освіти, які бажають досягнути видатних результатів в умовах домашнього навчання.

Ця книга – ключ до успішного спільного росту дорослих та дітей. Вона розрахована на молодших школярів віком від семи з половиною до дев’яти років, і в ній представлені завдання та вправи, що розвивають розумові здібності та вчать дітей швидко та ефективно мислити.

А докладніше ви дізнаєтеся, яким чином ця книга веде нас в світ великих можливостей для молодших навчанців. Вона розкриває перед вами секрети розвитку розумових навичок, роблячи навчання цікавим та захоплюючим.

З “Основами швидкомислення” Василя Федієнка, ваша дитина не лише розвиватиме свій розум, але й долатиме завдання легко та з задоволенням. Ця книга стане вашим надійним помічником у підготовці дитини до великих досягнень у навчанні та житті.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Основи швидкомислення» Василь Федієнко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Основи швидкомислення» Василь Федієнко

Ua-Book
Додати коментар