«Альфа у спадок» Джавеліна

«Альфа у спадок» ДжавелінаНазва: Альфа у спадок
Автор: Джавеліна
Рік видання: 2024
Жанри: Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Альфа у спадок» Джавеліна

В книзі “Альфа у спадок” Джавеліна вас чекає захоплива історія про звичайну дівчину Тіану, яка раптово опиняється в центрі подій, які змінюють її життя назавжди. Сирота, що виростала під опікою бабусі, не мала навіть уявлення про своє минуле, але все змінюється з’явленням одного чоловіка.

Чи випадково зустрічає вона його? А може, це було замислено долею? Відтепер її життя рухається в зовсім новому напрямку, де кожен день – це нове відкриття, нова пригода. Але що саме таїть у собі ця зустріч? Що чекає на Тіану у майбутньому?

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захопливий роман, де кожна сторінка наповнена неймовірними випробуваннями, загадками та романтикою. Що саме трапиться з головною героїнею – це таємниця, яку ви зможете розкрити лише пройшовши цю захоплюючу подорож разом із нею.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Альфа у спадок» Джавеліна у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Альфа у спадок» Джавеліна

Ua-Book
Додати коментар