«Донька Чудовиська, або ви помилилися красунею, Пане Феє» Камі Мир

«Донька Чудовиська, або ви помилилися красунею, Пане Феє» Камі МирНазва: Донька Чудовиська, або ви помилилися красунею, Пане Феє
Автор: Камі Мир
Рік видання: 2024
Жанри: Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Донька Чудовиська, або ви помилилися красунею, Пане Феє» Камі Мир

В книзі “Пограбований маг” Кристина Асецька занурить вас у світ пригод та магії, де звичайне життя набирає несподіваних обертів. Стрічка незабаром розгортається у мальовничому замку, де живе дівчина, що не знає про своє власне минуле. Але коли вона раптово опиняється в тілі немовляти, починається справжнє пригода.

Головна героїня відчуває себе “пограбованим магом”, у захваті від стану розпачу, адже вона виявляється чудовиськом. Що трапилося з її життям? І хто ця таємнича фея, яка не втомлюється залишати за собою сліди? З кожною обороною головної героїні розкривається все більше таємниць, пов’язаних з її батьками та минулим.

Чи зможе вона розгадати загадку свого походження та відновити своє звичайне життя? А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захопливий роман, де кожна сторінка наповнена магією та неймовірними обертами долі.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Донька Чудовиська, або ви помилилися красунею, Пане Феє» Камі Мир у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Донька Чудовиська, або ви помилилися красунею, Пане Феє» Камі Мир

Ua-Book
Додати коментар