«Наречена для короля демонів» Тана Лі

«Наречена для короля демонів» Тана ЛіНазва: Наречена для короля демонів
Автор: Тана Лі
Рік видання: 2024
Жанри: Любовне фентезі
Читати книгу
 

Про книгу «Наречена для короля демонів» Тана Лі

В книзі “Наречена для короля демонів” Тана Лі вас чекає захоплива подорож у світ магії та інтриг. Головна героїня стала запорукою миру у країні, але ця війна стане лише початком її власних випробувань.

Вона рада вибору свого серця, але тінь таємниці лякає її. Чому саме вона була обрана нареченою короля демонів? Що приховується за туманом перевалу Капранових гір, куди її занесе майбутній шлюб? Чи зможе вона зберегти свою таємницю від свого обранця?

А що саме трапиться з головною героїнею та її десятьма співнареченими – це лише той випадок, коли ви дізнаєтеся більше, прочитавши цей захопливий роман, де кожна сторінка наповнена неймовірними пригодами та несподіваними поворотами долі.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Наречена для короля демонів» Тана Лі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Наречена для короля демонів» Тана Лі

Ua-Book
Додати коментар