«Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності» Ольга Обська

«Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності» Ольга ОбськаНазва: Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності
Автор: Ольга Обська
Рік видання: 2023
Жанри: Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності» Ольга Обська

У захопливому романі “Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності” Ольги Обської король, прагнучи виконати старовинне пророцтво, благословляє свого Радника на шлюб із загадковою Елайзою. Проте, коли він зустрічає обрану, виявляється, що це не вона, а 30-річна та вперта Поліна, яка, попри свій вік та досвід, опиняється в кроличій норі королівських інтриг.

Поліна, виявившись у тілі наївної Елайзи, вирішує не тільки не піддаватися тискам впливових людей королівства, але й використовує свій досвід і життєву мудрість, щоб не потрапити в замки обов’язку та зберегти власну свободу.

Історія весела, заплутана, і обіцяє захоплюючі повороти, що викликають нестримне бажання дізнатися більше. “Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності” обіцяє читачам не лише гострі емоції, а й глибокі роздуми про те, що значить справжній контроль над своїм життям. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман. Що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу від Ольги Обської.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності» Ольга Обська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Обурливо жадана, або Спокуса Його Величності» Ольга Обська

Ua-Book
Додати коментар