«Острів Вірату» Таня Толчин

«Острів Вірату» Таня ТолчинНазва: Острів Вірату
Автор: Таня Толчин
Рік видання: 2024
Жанри: Любовне фентезі, Еротичне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Острів Вірату» Таня Толчин

Книга “Острів Вірату” Тані Толчин – це захоплююче та чарівне пригодницьке оповідання, яке перенесе вас в світ Лардонської Імперії, де зустрінете Сессіл з роду Ейл, вибрану Рассела Мілгардана, могутнього лардонця. Вона – ніжна та вразлива, а він – володар острова Вірату, одного з найбільших у імперії. Чи зможе вона прижитися на цьому клаптику суші ворожої імперії? Чи залишиться її коханий Рассел таким милим та турботливим, як зазвичай?

Запрошуємо вас відкрити для себе таємничий світ Вірату, де кожен оберт може принести як нові враження, так і небезпеку. А що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки, коли зачитаєте “Острів Вірату”! Таня Толчин вдало поєднує елементи романтики, пригод та інтриги, створюючи захоплюючий ландшафт, який неодмінно зачарує вас з перших сторінок.

Приготуйтеся до захоплюючого подорожування серед небезпечних пригод і загадкових інтриг. Вирушайте разом зі Сессіл на шлях до власного щастя та влади над островом Вірату. А докладніше про її пригоди ви дізнаєтесь, читаючи захопливий роман “Острів Вірату”.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Острів Вірату» Таня Толчин у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Острів Вірату» Таня Толчин

Ua-Book
Додати коментар