«Пограбований маг» Кристина Асецька

«Пограбований маг» Кристина АсецькаНазва: Пограбований маг
Автор: Кристина Асецька
Рік видання: 2024
Жанри: Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Пограбований маг» Кристина Асецька

В книзі “Пограбований маг” Кристина Асецька розкриває захопливий світ магії та інтриг, де долі головних героїв переплітаються в неочікуваних злетах і падіннях. Ви зануритесь у світ Роуена, поважного викладача магічної академії, який опиняється в критичній ситуації, коли втрачає свої магічні сили через незнайомку-злодійку. Щоб повернути собі чари, він змушений вступити у небезпечну співпрацю зі своєю колишньою ворогинею.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман, де кожен обережний крок героїв може вирішити їхню долю. Та що саме трапиться з Роуеном та його незвичайною спільницею, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пограбований маг» Кристина Асецька у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пограбований маг» Кристина Асецька

Ua-Book
Додати коментар