«Справа леді Єви Гор» Кіра Леві

«Справа леді Єви Гор» Кіра ЛевіНазва: Справа леді Єви Гор
Автор: Кіра Леві
Рік видання: 2024
Жанри: Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Справа леді Єви Гор» Кіра Леві

В книзі “Справа леді Єви Гор” Кіра Леві вас чекає захоплююча історія про жінку, яка змушена виживати в незвичному світі, де кожен крок – це випробування. Головна героїня опинилася в ситуації, яка здається безвихідною: засуджена до смерті, видана заміж наосліп і відправлена у заслання.

Чи здатна вона вижити в цьому чужому для себе вимірі? Чи зможе знайти в собі сили та розум, щоб протистояти обставинам? Які випробування чекають на неї в її новому житті?

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман, де кожна сторінка наповнена напруженим очікуванням і несподіваними поворотами сюжету. Що саме трапиться з головною героїнею – це таємниця, яку вам слід розкрити, скачавши цю книгу.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Справа леді Єви Гор» Кіра Леві у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Справа леді Єви Гор» Кіра Леві

Ua-Book
Додати коментар