«Так! Я вбила короля» Анна Мавченко

«Так! Я вбила короля» Анна МавченкоНазва: Так! Я вбила короля
Автор: Анна Мавченко
Рік видання: 2024
Жанри: Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Так! Я вбила короля» Анна Мавченко

В книзі “Так! Я вбила короля” Анна Мавченко вас чекає захоплива історія про дівчину, яка пережила велику трагедію та вирішила змінити хід подій у своїй країні. Тессі, остання спадкоємиця роду Клотвенгелів, стає останньою надією для свого народу на відновлення справедливості та миру.

Чи зможе вона підняти меч правосуддя та повернути своїй країні спокій? Які випробування чекають на неї на шляху до зміни влади та відновлення порядку? А що саме трапиться з головною героїнею, яка вирішила покарати винних у смерті своїх батьків – це таємниця, яку ви зможете розкрити, прочитавши цей захоплюючий роман.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захопливий роман, де кожна сторінка наповнена напруженням, ризиком та боротьбою за справедливість. Що саме чекає на Тессі у її шляху до перемоги – це лише те, що вас чекає у цій захоплюючій історії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Так! Я вбила короля» Анна Мавченко у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Так! Я вбила короля» Анна Мавченко

Ua-Book
Додати коментар