«Варвар у моєму ліжку» Ольга Островська

«Варвар у моєму ліжку» Ольга ОстровськаНазва: Варвар у моєму ліжку
Автор: Ольга Островська
Рік видання: 2023
Жанри: Любовне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Варвар у моєму ліжку» Ольга Островська

У захоплюючому романі “Варвар у моєму ліжку” від Ольги Островської Лідія, молода герцогиня, змушена впоратися з труднощами вдовиного життя та боротьбою за своє майно. Однак її життя кардинально змінюється, коли король втручається в її справи та вимагає вийти заміж за грубого воєначальника, який врятував життя монарху.

Герцогиня, обурена і зраджена, вимушена знову вступити в шлюб заради королівського наказу. Вибірів немає, і Лідії доведеться вступити в законний союз із варваром, який, здається, владний і грубий. Проте, читачам доведеться розгадати таємницю справжньої сутності цього загадкового воєначальника та його відносин із Лідією.

“Варвар у моєму ліжку” обіцяє емоційні вигуки, непередбачені повороти та велику дозу романтики. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей унікальний роман Ольги Островської. Що саме трапиться з головними героями ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захоплюючу книгу від авторки.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Варвар у моєму ліжку» Ольга Островська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Варвар у моєму ліжку» Ольга Островська

Ua-Book
Додати коментар