«Відьмина служба кур’єрів» Юлія Богута

«Відьмина служба кур'єрів» Юлія БогутаНазва: Відьмина служба кур’єрів
Автор: Юлія Богута
Рік видання: 2023
Жанри: Любовне фентезі, Міське фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Відьмина служба кур’єрів» Юлія Богута

Мене звати Соула Сайлент і я працюю у “Відьминій службі кур’єрів”. І все б нічого, якби одна божевільна богиня не вирішила мене ощасливити унікальним даром до некромантії, через який до мене липнуть родичі моїх клієнтів! Мало того, що нелюді самі по собі психи, так тепер ще й один набридливий дух бабки хоче звести мене зі своїм внуком.

Свята Інсанія, якщо я тебе побачу — впокою, як тих привидів, котрі мені не дають ні поспати, ні поїсти, ні в туалеті подумати про своє божевільне життя. Посилками буду тобі їх переправляти, щоб доля медом не здавалася!

Від автора: будь ласка, залишайте відгуки, ставте зірки, перечитуйте розділи та діліться нею в соцмережах. Все це допомагає книзі та підіймає мені настрій, а я підійматиму вам його продою.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Відьмина служба кур’єрів» Юлія Богута у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Відьмина служба кур’єрів» Юлія Богута

Ua-Book
Додати коментар