«Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева Томпсон

«Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева ТомпсонНазва: Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм
Автор: Ева Томпсон
Рік видання 2023
Жанри: Історія
ISBN: 978-617-8277-07-9
Фрагмент

Про книгу «Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева Томпсон

В книзі “Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм” Ева Томпсон розкриває фундаментальні питання про походження російської ксенофобії та її вплив на розвиток російської літератури. Авторка досліджує, коли та чому російські культурні діячі почали прославляти агресію до сусідніх народів, і як це вплинуло на менталітет суспільства. Зокрема, вона досліджує, чому війни на чужих територіях стали нормою для росіян і об’єктом романтизації класиками російської літератури.

Ця книга ставить перед читачем незручні питання про загарбницькі імперські наративи, які стали невіддільною частиною так званої “вєлікай рускай культури”. Авторка розкриває, чому Захід прийняв ці наративи як належне, і як це вплинуло на стосунки між російським та іншими народами.

А докладніше про ці складні питання ви дізнаєтеся, прочитавши “Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм” Еви Томпсон. Скачайте книгу, щоб зрозуміти, які висновки авторка зробила і яку актуальність вони мають сьогодні.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева Томпсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Трубадури імперії. Російська література і колоніалізм» Ева Томпсон

Ua-Book
Додати коментар