«Червона стрічка» Люсі Адлінгтон

«Червона стрічка» Люсі АдлінгтонНазва: Червона стрічка
Автор: Люсі Адлінгтон
Рік видання 2024
Жанри: Історична література, Книги про війну
ISBN: 978-617-8280-89-5
Фрагмент

Про книгу «Червона стрічка» Люсі Адлінгтон

Книга “Червона стрічка” Люсі Адлінгтон — це захоплива історія про виживання та дружбу в найжахливіших умовах, яка привертає увагу з перших сторінок.

Відчай, надія, дружба та боротьба за виживання — ось ті теми, які пролягають через кожну сторінку цієї книги. Елла, головна героїня, втратила все, але не втратила волю до життя. У світі, де люди стають недолюдьми, вона вирішує боротися за кожен день, за кожен момент свободи.

Читач разом з Еллою занурюється у цю темну реальність, де кожен вибір має свої наслідки. Страх, відчай, але й надія — все це змішується у вирішальному виборі між життям і смертю. А що саме трапиться з головною героїнею, ви дізнаєтеся тільки прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Червона стрічка» Люсі Адлінгтон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Червона стрічка» Люсі Адлінгтон

Ua-Book
Додати коментар