«Четвертий вимір. Черлене вино» Роман Іваничук

«Четвертий вимір. Черлене вино» Роман ІваничукНазва: Четвертий вимір. Черлене вино
Автор: Роман Іваничук
Рік видання 2024
Жанри: Історична література
ISBN: 978-617-8257-72-9
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Четвертий вимір. Черлене вино» Роман Іваничук

В книзі “Четвертий вимір. Черлене вино” Романа Іваничука переплітаються нитки історії та героїзму, розкриваючи перед читачем барвистий світ середньовічної України та XIX століття. А докладніше ви дізнаєтеся, відкриваючи сторінки цього захоплюючого роману.

У самому центрі подій – Микола Гулак, вчений, юрист і герой своєї епохи. Разом з Миколою Костомаровим він заснував таємне Кирило-Мефодіївське братство, мета якого – відродження України, коли її незалежність здавалася загубленою. А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цей захоплюючий роман.

Історія розгортається в середині ХІХ століття, коли українська зброя мовчала, але в серцях молодих митців та інтелектуалів вогонь палав. Гулак і його соратник Костомаров виступили проти безправ’я, заснувавши братство, яке стало опорою для тих, хто вірив у відродження рідної землі.

Поруч з цим епічним романом у ваші руки потрапить “Черлене вино” – оповідь про героїзм оборони Олеського замку у 1431 році. Поляки під командуванням короля Ягайла взяли в облогу Луцьк, і захисники замку знали, що бій не рівний. Та готові стати на смерть, аби зберегти свою історію та лицарську гідність. А що саме трапиться з героями “Черленого вина”, ви дізнаєтеся тільки, відкриваючи сторінки цієї захопливої книги.

У цих двох романах об’єднуються сила духу, воля до перемоги та віра в краще майбутнє. Вони розкажуть вам історії, які залишаться в серці, надихаючи на великі вчинки та піднесення. А тільки скачавши ці книги, ви отримаєте ключ до таємниць минулого, які створюють основу для майбутнього.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Четвертий вимір. Черлене вино» Роман Іваничук у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Четвертий вимір. Черлене вино» Роман Іваничук

Ua-Book
Додати коментар