«Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини» Давид де Йонг

«Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини» Давид де ЙонгНазва: Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини
Автор: Давид де Йонг
Рік видання 2023
Жанри: Історична література
ISBN: 978-617-8053-44-4
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини» Давид де Йонг

В книзі “Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини” Давида де Йонга розкривається таємниця, яка зберігалася десятиліттями. Автор допомагає нам розібратися, як найвпливовіші родини Німеччини, відомі своїм багатством та впливом, накопичували це статки у темні часи.

В цій книзі ви дізнаєтеся про те, як багаті династії підтримували нацистський режим, втягуючись у страшні злочини та збагачуючись на стражданнях інших. Їхнє співучасть у військовій машині Третього Райху та в експлуатації рабів стало ключовим для їхнього подальшого успіху.

Де Йонг викриває приховану історію, яка стосується багатьох найбагатших родин Німеччини, розкриваючи, як після війни Захід ухилився від відповідальності за їхню участь у злочинах нацистського режиму. Читаючи цю книгу, ви отримаєте можливість проникнути в складні механізми післявоєнної політики та розуміти, яким чином багатство й влада залізли в руки тих, хто стояв за кровавим кулісом історії.

А докладніше про цей моторний розслід, його знущання і підбивання підсумків ви дізнаєтеся, перегорнувши сторінки цієї захоплюючої книги. Вона допоможе розкрити таємниці минулого та піднести до світла правду, яка довго була захована.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини» Давид де Йонг у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Нацисти-мільярдери. Темна історія найбагатших династій Німеччини» Давид де Йонг

Ua-Book
Додати коментар