“Нещасна земля” Тоні Джадт

"Нещасна земля" Тоні ДжадтНазва: Нещасна земля
Автор: Тоні Джадт
Рік видання 2022
Жанри: Історична література, Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Політика, Політологія
ISBN: 9786179518874
Фрагмент
 

Про книгу “Нещасна земля” Тоні Джадт

“Нещасна земля” (англ. “Postwar: A History of Europe Since 1945”) – книга американського історика Тоні Джадта, опублікована в 2005 році. У своїй книзі автор розглядає історію Європи після закінчення Другої світової війни, охоплюючи період з 1945 по 2005 роки.

Джадт досліджує складні національні, соціальні, економічні і культурні перетворення, які відбувалися в Європі протягом цього періоду. Книга пропонує новий погляд на тему і детально описує ключові події, які вплинули на зміну політичного, економічного та культурного ландшафту Європи, такі як розпад колоніальної імперії, зміна границь, розвиток індустрії та технологій, падіння комунізму і інші.

Автор показує, які різні національні менталітети, ідеології та політичні системи впливали на розвиток Європи після війни, і які виклики стали перед кожною країною. Він також розглядає проблеми, які залишилися невирішеними, такі як проблема національної самоідентифікації в Європі.

Книга містить багато цікавих інтерв’ю з особистостями, що жили та працювали в різні періоди в Європі. Вона також містить велику кількість статистичних даних і графіків, які допомагають зрозуміти розмір та масштаб проблем, що досліджуються в книзі.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Нещасна земля” Тоні Джадт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Нещасна земля” Тоні Джадт

Ua-Book
Додати коментар