«Пастка-22» Джозеф Хеллер

«Пастка-22» Джозеф ХеллерНазва: Пастка-22
Автор: Джозеф Хеллер
Рік видання 2023
Жанри: Історична література, Книги про війну
ISBN: 9786178281120
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Пастка-22» Джозеф Хеллер

В книзі “Пастка-22” Джозефа Хеллера вас чекає захоплива подорож у світ воєнного абсурду та гумору, де кожна сторінка – це витончений сатиричний шедевр ХХ століття. А докладніше ви дізнаєтеся, відкриваючи цей винятковий роман.

Головний герой, капітан Джон Йосаріан, опиняється у вирі бойових вильотів, де єдиним засобом виживання є відмова від них. Але парадоксальна “Пастка-22” робить це майже неможливим. Хеллер використовує сарказм, чорний гумор і фарс, щоб розкрити безглуздя та користолюбство військової бюрократії.

Цей роман – не лише сміливий виклик системі, але і здивує вас своєю оригінальністю та майстерністю письма. Життєва мудрість, переплетена з чорним гумором, робить “Пастку-22” важливим читанням для всіх, хто шукає відповіді на питання війни та героїзму.

Та що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цей винятковий роман. В книзі “Пастка-22” вас чекає не лише інтрига, але й мудрість, яка залишить слід у вашій думці.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пастка-22» Джозеф Хеллер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пастка-22» Джозеф Хеллер

Ua-Book
Додати коментар