«Солід. Взуттєва фабрика життя» Юрій Скіра

«Солід. Взуттєва фабрика життя» Юрій СкіраНазва: Солід. Взуттєва фабрика життя
Автор: Юрій Скіра
Рік видання 2023
Жанри: Історична література, Книги про війну
ISBN: 978-617-95336-4-8
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Солід. Взуттєва фабрика життя» Юрій Скіра

В книзі “Солід. Взуттєва фабрика життя” Юрія Скіра вируште в захопливе дослідження про львівську фабрику “Солід” неподалік площі Ринок. Ця історія розкриває героїчні подвиги монахів Студійського Уставу під керівництвом о. Йозефа Петерса, які з благословення митрополита Андрея Шептицького переховували євреїв під час Голокосту.

Священник, ченці, та віряни об’єднались в несподіваному місці – виробництві взуття, щоб стати бастіоною життя та надії для тих, кого нацистський режим прирік на знищення. У підвалах “Соліду” переховували та рятували від страти жінок, дітей, чоловіків протягом 1942–1944 років.

Ця захоплива книга відкриває сторінки історії, де ризик і відданість призводять до героїчних вчинків, а обшуки, доноси та хвороби перетворюються в перешкоду, яку долають люди з надзвичайною силою духу.

А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши роман “Солід. Взуттєва фабрика життя”. Що саме трапиться з головними героями, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, яка розкриває сторінки історії, в якій люди, об’єднані вірою та любов’ю до ближнього, протистоять вогню війни, залишаючись невпередженими світлом надії.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Солід. Взуттєва фабрика життя» Юрій Скіра у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Солід. Взуттєва фабрика життя» Юрій Скіра

Ua-Book
Додати коментар