“У мереживі вальсу. Світське життя на Буковині (1848–1918)” Катерина Валявська

"У мереживі вальсу. Світське життя на Буковині (1848–1918)" Катерина ВалявськаНазва: У мереживі вальсу. Світське життя на Буковині (1848–1918)
Автор: Катерина Валявська
Рік видання 2022
Жанри: Історична література
ISBN: 9786176143499
Фрагмент

Про книгу “У мереживі вальсу. Світське життя на Буковині (1848–1918)” Катерина Валявська

Книга, про яку йдеться, розкриває особливості повсякденного життя освічених верств на Буковині в другій половині XIX століття. Автори звертають увагу на те, що попри відсутність великих політичних та соціальних подій, підпорядковування певним суспільним нормам та стандартам забезпечувало формування своєрідної культури бомонду, яка згодом стала важливим фактором у суспільному житті регіону.

У книзі детально розглядаються різноманітні інституції, форми та простори, де збиралася освічена еліта Буковини. Серед них можна виділити театри, філармонії, казино, салони, ресторани, кав’ярні, парки, культурно-освітні товариства, світські прийоми, бали та кінні перегони. У цих місцях відбувалися дискусії на актуальні теми та знайомства з новими ідеями, що згодом впливали на політичні та соціальні процеси в регіоні.

Автори також звертають увагу на те, що у формуванні своєї культури бомонду на Буковині відбувалися суперечності та конфлікти, які породжували особливий простір східної провінції Габсбурзької монархії. Так, нерідко зустрічалися конфлікти між старою та новою елітою, між українцями та румунами, між різними політичними та соціальними групами.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “У мереживі вальсу. Світське життя на Буковині (1848–1918)” Катерина Валявська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “У мереживі вальсу. Світське життя на Буковині (1848–1918)” Катерина Валявська

Ua-Book
Додати коментар