«Дорога на Асмару» Сергій Сингаївський

«Дорога на Асмару» Сергій СингаївськийНазва: Дорога на Асмару
Автор: Сергій Сингаївський
Рік видання 2023
Жанри: Книги про війну, Українська проза, Історична література
ISBN: 9786177286911
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Дорога на Асмару» Сергій Сингаївський

В книзі “Дорога на Асмару” Сергія Сингаївського розкривається сторінка історії, яка залишалася непроговореною та загадковою. Це захоплива оповідь про молодого українця, що виявився в самому серці однієї з найбільших гуманітарних катастроф кінця ХХ століття в Ефіопії в 1984–1986 роках.

Воєнний перекладач, учасник радянських груп допомоги, розгадує таємниці трагедії, стає частиною цинічного обману та вступає в відчайдушну гру з дияволом. Це історія вибору та віднайденої ідентичності, дві щемливі історії кохання в часи вирішальних змін.

Що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цей роман, що є свідченням та панорамою того, як непроговорені сторінки минулого виводять на шлях переосмислення актуальних подій сьогодення. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цю захоплюючу книгу, що розкриває глибокі та інтригуючі аспекти історії, роблячи їх доступними для кожного читача.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Дорога на Асмару» Сергій Сингаївський у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дорога на Асмару» Сергій Сингаївський

Ua-Book
Додати коментар