“Мальована історія Незалежності України” Брати Капранови

"Мальована історія Незалежності України" Брати КапрановиНазва: Мальована історія Незалежності України
Автор: Брати Капранови
Рік видання 2013
Жанри: Військова справа, Історична література
ISBN: 978-966-1515-94-8
Фрагмент
 

Про книгу “Мальована історія Незалежності України” Брати Капранови

“Мальована історія Незалежності України” – це унікальна книга від братів Капранових, що відображає історію України з моменту отримання незалежності в 1991 році і до наших днів у форматі графічного роману. Кожна сторінка книги – це творіння мистецтва, виконане у стилі коміксу, з відтворенням ключових подій, відомих особистостей та епохальних моментів в історії незалежної України.

Книга розпочинається з опису подій 1991 року – отримання незалежності, демократичних змін, гіперінфляції та економічних труднощів. У подальшому, брати Капранови детально описують ключові події, які відбувалися в Україні протягом наступних років, такі як національні вибори, реформи, Майдан та події в Криму.

У книзі представлені також відомі політики, суспільні діячі та інші важливі люди, які впливали на історію України, такі як Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко та інші.

“Мальована історія Незалежності України” – це не тільки дивовижний шедевр графічного мистецтва, але й унікальна збірка інформації про історію України, яка зможе зацікавити не тільки дорослих, але й молодь, яка зможе зрозуміти важливість та значення подій, що відбувалися в нашій країні.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Мальована історія Незалежності України” Брати Капранови у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Мальована історія Незалежності України” Брати Капранови

Ua-Book
Додати коментар