«101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками» Таня Пітерсон

«101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками» Таня ПітерсонНазва: 101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками
Автор: Таня Пітерсон
Рік видання 2021
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 978-617-7973-43-9
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками» Таня Пітерсон

В книзі “101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками” Таня Пітерсон пропонує надійний арсенал інструментів для подолання тривоги, яка часто накриває нас навіть у найнесподіваніші моменти.

Як часто ви відчували, що тривога та страх перешкоджають вам жити повноцінним життям? Якщо це знайомо, то ця книга — ваш компас у світі визволення від страху та тривоги.

Тут ви знайдете інструменти, що допоможуть вас звільнити від ланцюгів тривоги. Але що саме чекає на тих, хто вирішить зануритися у цей море рішень та методів? Це — таємниця, яку ви розкриєте лише прочитавши цю книгу.

Таня Пітерсон пропонує 101 спосіб знайти внутрішню силу та заспокоїти ті мурашки тривоги, які часто заважають нам крокувати впевнено. Це ваш провідник у світі самовизначення та відновлення гармонії, допомагаючи зрозуміти, як подолати страхи, що заважають нашому щасливому життю.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками» Таня Пітерсон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «101 спосіб впоратися з тривогою, страхом і панічними атаками» Таня Пітерсон

Ua-Book
Додати коментар