«6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя» Домінік Спенст

«6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя» Домінік СпенстНазва: 6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя
Автор: Домінік Спенст
Рік видання 2022
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-548-078-6
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя» Домінік Спенст

Книга “6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя” Домініка Спенст – це ваш особистий керівник до досягнення бажаного щастя та успіху. Забудьте про відкладання змін на потім, ця книга пропонує простий і дієвий метод, щоб зробити кожен день більш усвідомленим та гармонійним, і все це за ледь помітний час.

Домінік Спенст розробив унікальний щоденник, який вимагає всього 6 хвилин вашого часу: 3 хвилини зранку та 3 хвилини увечері. І ось ви вже на шляху до формування корисних звичок, які зроблять ваше життя яскравішим та щасливішим. Не потрібно великих зусиль – ці методи перевірені на практиці та зроблять вас кращою версією самих себе.

Ця книга – це ваш надійний спутник у роботі над собою, який не дозволить вам припинити трансформацію. Вона пропонує ключ до досягнення бажаних результатів та вдосконалення себе. А що саме трапиться з вами, ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя» Домінік Спенст у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «6 хвилин. Щоденник, який змінить ваше життя» Домінік Спенст

Ua-Book
Додати коментар